Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 154 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Μονικα ειναι μια περιπου 50ρα Ρωσιδα μιλφαρα με αδιαφορο σε ομορφια προσωπο , μεσαιο φυσικο πεσμενο στηθος , ισιο μακρυ κοκκινοπω μαλλι , ψηλο αναστημα , κοιλια και σωμα με αρκετα πιασηματα.Ενταξει χοντη δεν την λες.Ανακοινωθηκε ελευθερο στοματικο.Την ειδα πρωτη φορα.Μαλλον ειναι καινουργια.

Εδωσα λοιπον το 10ρικο και περασα στο δωματιο.Υστερα απο λιγο ηρθε η Μονικα.Μιλαει αρκετα καλα Ελληνικα.Μπορει να εχει δουλεψει και καπου αλλου περα απο το Μεταξι.Η κοπελα ξαπλωσε διπλα μου και εβγαλε το μαυρο ολοσωμο φορεμα που φορουσε.Μου εγλυψε για λιγο τα βυζακια μου και επαιζε ταυτοχρονα με το καυλι μου και τα αρχιδια μου.Αυτα ηταν τα προκαταρκτικα.Υστερα μου εφαρμοσε το προφυλακτικο και ξεκινησε την πιπα.Δεν μπορει να κανει ομως ντιπφροατ.Γενικα η πιπα της δεν ηταν καθολου βαθια και η Μονικα δεν εκανε προσπαθεια να τον παρει βαθια.Η πιπα της ειχε γρηγορο ρυθμο.Το μονο θετικο ειναι οτι δεν χρησιμοποιουσε το χερι της αλλα τον ροφουσε μονο με το στομα της.Με τα μπαλακια δεν ασχοληθηκε! Απαραδεκτο για μιλφαρα!....χαχα...Η πιπα της ειχε μετρια διαρκεια.

Οταν σταματησε την πιπα τοτε απο μονη της ξαπλωσε ανασκελα για να την γαμησω σε ιεραποστολικη σταση.Της τον καρφωσα και αρχισα να την γαμαω σε δυνατους ρυθμους.Να πω οτι το μουνακι της ειναι ελαφρως αξυριστο.Αυτη ειχε βαλει ομως πολυ κρεμα και δεν ενιωθα πολλα πραγματα.Αυτη αντεχει παντως το δυνατο γαμησι και εβγαζε κατι ψευτικα επιφωνηματα.Δεν ειχα ορεξη να την γυρισω στα τεσσερα οποτε συνεχισα στην ιεραποστολικη σταση με θεα τα μεσαια αλλα ταυτοχρονα πεσμενα βυζια της.Μετα απο μερικα λεπτα εν μεσω εντονων σφυροκοπηματων αρχισα να χυνω μεσα της.Αυτη περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Η Μονικα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Μονικα ειναι μια μιλφ μετριας εμφανισης.Ενταξει για το επιπεδο του Μεταξιου τρωγεται η εμφανιση της.Σε επιπεδο υπηρεσιων ομως δεν εμεινα ικανοποιημενος.Δεν εμεινα ικανοποιημενος απο την ρηχη της πιπα.Καραμελωμα δεν κανει στα μπαλακια.Μονο κατι προκαταρκτικα εκανε.Εδειξε και καποια σημαδια βιασυνης.Εχει καθαρο παντως σωμα και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Απλως απο μια μιλφαρα περιμενεις περισσοτερη συμμετοχη και πιο καλη τσιμπουκοδρομια! Σε γενικες γραμμες ειναι πολυ κατωτερη απο την μιλφαρα Αντζελα του ιδιου οικου! Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μόνικα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Επιρρεπής και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού