Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 271 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπερίζω τον κάθε λογής αναγνώστη, όλη τη σαπίλα και όλη τη καθαριότητα.

Παρασκευή βράδυ λοιπόν λίγες μέρες πριν επιστρέψω Σουηδία, έξω για ποτάκι με φιλαράκια, στο τέλος έπεσε ιδέα για τσάρκα πέρα στο μπαξέ τσιφλίκι. Κάπου 5 το χάραμα, ενώ τα ποντίκια ακόμα δεν είχαν μπει στους υπονόμους, όπως σε όλα τα άλλα, περάσαμε τη πόρτα του συγκεκριμένου "house of rising sun". Δύο κοπέλες δούλευαν εκείνο το βράδυ, η Αντζελίνα μια αθίγγανη αδυνατούλα με καλοσχηματισμένο κωλαράκι γύρω στα 20 και η Άντρεα ή Αντριάννα. Μας υποδέχτηκε η ευγενική και χαμογελαστή τσατσά και μας ζήτησε να καθίσουμε έτσι ώστε να βγουν τα κορίτσια. Καθόμαστε, μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα βγήκαν και τα κοράσια. Η Άντρεα, Ρουμανικό γένος, διαθέτει βυζοτορπίλες, στις οποίες έχω αδυναμία, σχετικά καλοσχηματισμένη περιφέρεια για τα κιλά της. Δεν είναι χοντρή αλλά όχι όσο αδύνατη όσο η Αντζελίνα. Βλέποντας εμένα η Άντρεα έρχεται πάνω μου και μου βάζει τις τορπίλες της στη μάπα μου, θαμπώνοντας τα γυαλιά μου ΘυμόςΘυμός Το κάτω κεφάλι ηγέρθη αμέσως και έτσι επέλεξα να περάσω.

Δωμάτιο πεντακάθαρο όπως τα σεντόνια, ευάερο, ευρύχωρο, με το κλιματιστικό να δουλεύει. Γδύνομαι και ξαπλώνω στο κρεβάτι αφήνοντας κάτι υπέροχα κλανίδια που ευτυχώς δεν βρόμησαν. Μέσα σε λίγα λεπτά έρχεται η πρωταγωνίστρια, κάθομαι στην άκρη του κρεβατιού και της κάνω νόημα να πλησιάσει. Έρχεται μου βάζει ξανά τα βυζιά στη μάπα μου, αλλά αυτή τη φορά είχα βγάλει τα γυαλιά και τα απόλαυσα όσο πάει. Τα φίλαγα, τα έγλυφα, τα δάγκωνα, και κάποια στιγμή με πετάει πίσω και έρχεται από πάνω μου, φιλιά στον λαιμό και λίγο στις ρόγες μου, κατεβαίνει, μου περνάει καπότα και ξεκινάει εργόστομο. Δεν ξέρω αν ήταν καλό γιατί σκεφτόμουν ότι είχα πολύ καιρό να φάω kfc. Τη σταματάω, τη βάζω κάτω και σε ιεραποστολικό της έκανα μια εξομολόγηση πρώτης τάξεως τραγουδώντας "I've got a feeling, a feeling inside oh yeah". Μετά από 2 λεπτά περίπου σε αυτή τη στάση τελείωσα φωνάζοντας "που είσαι ozzy να με δεις να εμπνευστείς για καινούριο δίσκο γαμώ τη τρέλα σου". Σε όλο αυτό είχε καλή συμμετοχή, τόσο στα προκαταρκτικά όσο και στο σεξ.

Λίγο μετά το τέλος είπαμε δύο τρεις μαλακίες. Μέσα σε αυτές ήταν οι φράσεις "είσαι πολύ σέξι άντρα, να έρτεις πάλι" και "πούτσα συνέχεια πάνω". Αυτά από μένα, πάω να χέσω και να χαλαρώσω για αύριο που έχω σχολή και μπόλικο καμάκι σε σουηδέζες.

"...and it's been the ruin of many poor boys and god I know I'm one..."

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 12, 2017
Όνομα κοπέλας
Άντρεα
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
208
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Dirty69, haker301978(1), mallias20 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Σεπτεμβρίου, 2017
"Κλανιδια", "χεσιμο"...ποιο χυμα πεθαινεις..
Οσο για το οτι μενεις στην Σουηδία με τα ΘΕΟΜΟΥΝΑ και γαμας στην Φυλης...Ασχολιαστο. Money Mouth
30 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ότι είμαι χύμα αυτό είμαι αλήθεια. Το ότι ένας άντρας έχει τη δυνατότητα να γαμάει θεόμουνα δεν σημαίνει ότι δεν έχει ανάγκη τη καλτίλα των ελληνικών μπουρδέλων, τη κατουρλίλα στη διασταύρωση φυλής και φωκαίας και τη σπαστή προφορά να σου λέει "τσιμπουκάκι μουνάκι κωλαράκι κτλ". Έχεις δίκιο ναι, αλλά αρνούμαι να αφήσω τη φυλής οπου έχω κάνει απίστευτο χαβαλέ με φίλους η και χωρίς, και το σίγουρο είναι πως κάθε που είμαι Ελλάδα θα περνάω μια βόλτα από εκεί Σπασίκλας
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2