Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 12 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Δεν ειμαι σιγουρος αν ειναι η ιδια κοπελα των φωτο που δειχνει το μπου εδω για τη Kristina (η μαλλον δε μοιαζει ΚΑΘΟΛΟΥ), ομως οταν πατας το λινκ του πρακτορειου (αριστερα) βγαζει αυτην που τους ζητησα (αλλες φωτο απο εδω) και που δειχνει και το σαιτ τους.
Το πηρα φρεσκο φρεσκο, μολις εφτασε στην Αθηνα, ισως λοιπον να εχει γινει λαθος στις φωτο (απο παλαιοτερη επισκεψη) και να διορθωθει στη πορεια..

Η Kristina λοιπον δηλωνει 25 χρονων, εγω την εκανα 30αρα .. Αρκετα ομορφο προσωπακι, καμια σχεση με το σεξυ των φωτο (δε φορουσε το κοκκινο κραγιον που κανει αντιθεση με το ξανθο μαλι). Ξανθα ισια μαλλια που οταν τρεξεις τα δαχτυλα σου μεσα τους ανακαλυπτεις οτι δεν ειναι δικα της (extensions). Γενικα λεπτο κορμακι, αρκετα θυλικο, δυστυχως με προχωρημενη χαλαρωση σε στυλ σαρανταρας οχι ομως κατι αντιαισθητικο. 2-αρι βυζακι, οχι ομως κουπωτο που για μενα ειναι καλυτερο, λεπτα ποδαρακια και φροντισμενο μανικιουρ.
Αφου ζητησε τα λεφτα μπροστα και εγιναν και τα μπανια (χωριστα, shower together δεν ηθελε) επεσαν κατι συντομα φιλακια και αρχισαν τα πνευστα. Παρ ολο που δεν εχει ρουμανικη τεχνικη και δε δειχνει ειδωλολατρης του πεους, το βαζει βαθια μεχρι τελους και με καθοδηγηση δικη μου εφαρμοζε αρκετη πιεση ετσι ωστε να το κανει πολυ απολαυστικο. "Ευγενες" gagging λοιπον επαναλληπτικο και για πολλη ωρα, παντα δεχομενη και ακολουθωντας τη καθοδηγηση μου.
Ανταποδιδοντας, ηρθα φατσα με φατσα με ενα ενδιαφερον μικρουλι κλειστο και φουσκωτο μουνακι, που ανοιγοντας το συναντας μια μικρη και στενη τρυπουλα, η οποια αποδειχτηκε ακρως απολαυστικη στην αισθηση οταν μπηκα μεσα της. Δαχτυλα απαγορευονται (και με αυστηρο υφος), οποτε προχωρησα στο κυριως για να μη ξενερωσω. Στανταρ σεξακι, οπως ειπα ωραια αισθηση απο το σφιχτο μουνακι, αλλαγη τριων στασεων και τελειωμα μεσα της με αυτην καβαλα.
Δευτερος γυρος μονο τρομπονι, που την ταλαιπωρησα ειναι η αληθεια, αλλα αντεξε μεχρι τελους, με τελειωμα στα βυζακια της.
Συνοπτικα, μια καλη συνευρεση, η κοπελα ηταν ευχαριστη, δεκτικη και τιμησε τα λεφτα της. Δε θα την ξαναπαιρνα ομως γιατι υπαρχουν αλλες και δε βρισκω κατι που να ξαναθελω σ αυτην.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mamasan
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
2.038
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, JBone28, dimmits και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Σεπτεμβρίου, 2017
γενικα νομιζω το γραφειο αυτο ειναι για μια φορα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1