Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.6 2 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Εάν βάλω κάτω λέξη προς λέξη το κείμενο του γραφείου που παρουσιάζει την Τίνα,θα γελάσει ο κάθε πικραμένος για το τι γράφεται και το τι τελικά ισχύει οπότε ως προς αυτό πάμε παρακάτω-προσωρινά...

Τίνα λοιπόν,ξανθιά πιτσιρίκα,μπουλούκα και ψηλή.
Έχει βυζάρες είναι αυτό που λέμε νταρντάνα-το "γυμνασμένο σώμα" που αναφέρεται μάλλον είναι για κάποια άλλη κοπέλα...

Περίεργα ψυχρή,έκοψα που πήγαινε το θέμα όταν ενώ γδύθηκε μένοντας μόνο με το μαύρο κορμάκι που φορούσε,την πλησίασα πήγα να τη φιλήσω και γύρισε μάγουλο.
"Δεν φιλάω,το ξέρεις νομίζω" ήρθε η γνωστοποίηση εκ της αρμόδιας υπαλλήλου-τέτοιο το ύφος της...
"Δεν το ξέρω τώρα το μαθαίνω",της απαντάω ψιλοπαρμένος και (προφανώς) για να με ηρεμήσει μου εξηγεί "δεν φιλάω γιατί συνήθως ερωτεύονται"!!!
(Γυρνάω στον καθρέφτη,κοιτάζω τη φάτσα μου και μονολογώ "τί έγινε ρε παιδιά;Τί λέει τούτη δω;")

Οκ,πάμε παρακάτω...

Ξαπλώνουμε στο κρεββάτι,σόσιαλ που λένε και στο χωριό μου,μισοΣέρβα δηλώνει εξηγώντας την σπαστή προφορά της,πάει σε σχολή κλπ κλπ και κάπου εκεί,κάνω εφόρμηση στα βυζιά της.
Βυζολάγνος γαρ.
Για αρκετή ώρα.Για κάμποση.
Και με καμμία αντίδραση.
Σαν να είχε ξαπλώσει ένα ξανθό σακί από άχυρα με βυζιά κι εγώ το έγλειφα.Απαθέστατη.

Αρχίζω και περνάω από τη ζώνη του ξενερώματος στη ζώνη του λυκόφωτος:ο εφιάλτης στο δρόμο με τη φόλα.

Ίδια και χειρότερη απάθεια με ίδιο και περισσότερο χρόνο στο μουνογλείψιμο.
"Τι στο διάολο,έχει κάνει καμμία ένεση αναισθησίας;" αναρωτιέμαι μέσα μου.
("Στάζει το μουνάκι της","το ηφαίστειο" όπως την παρουσιάζει το γραφείο.
Ναι.Αυτή και το Πινατούμπο στις Φιλιππίνες.)

Κάνω το τραγικό λάθος να σταματήσω για δευτερόλεπτα το μουνογλείψιμο οπότε βρίσκει την ευκαιρία για να πάει παρακάτω...

Το παρακάτω,είναι μια αστεία (για να μη πω γελοία...) πίπα που ίσα ίσα βάζει στο στόμα την κορυφή του κεφαλιού και από κει και κάτω το χέρι της δουλεύει σαν έμβολο.

Έχω αράξει για να την κοιτάζω και να το απολαύσω και ξαφνικά αντικρύζω και νοιώθω αυτό το πράγμα.
Παρ'όλα αυτά,είμαι φτιαγμένος πριν ακόμη πάω στο ξενοδοχείο οπότε βλέποντάς το (και αφού πιστεύει προφανώς ότι μου έχει κάνει από τις καλύτερες πίπες ή ότι,τέλος πάντων,έχω ξετρελλαθεί μαζί της..) κάποια στιγμή,σηκώνει κεφάλι και στα ξαφνικά και απότομα,μού λέει "πως θέλεις;"
(Να σας πω την αμαρτία μου,σκιάχτηκα λίγο έτσι "χαριτωμένα" που μου το είπε...)

Προσπαθώ από τη μια να το χωνέψω αυτό που γίνεται και από την άλλη να σώσω ότι σώζεται από τα 120 ευρώ που βλέπω τόση ώρα να πετούν στον αέρα.

"Έλα από πάνω" η απάντησή μου περισσότερο για να την παιδέψω λόγω του βαριού κορμιού της.
"Οκ",και τι κάνει;
Σηκώνεται,βγάζει από το τσαντάκι της το σωληνάριο με την κρέμα,με καβαλάει,βάζει ότι και όσο είναι να βάλει και τον βάζει μέσα της!
Κανονική μπουρδελοκατάσταση της χειρότερης μορφής.

Ήταν ίσως η μόνη καλή στιγμή της συνάντησης γιατί και στενή αίσθηση είχε αλλά και γιατί έβλεπα το πρόσωπό της να έχει μορφασμούς πόνου που γινόνταν ακόμη πιο έντονοι ανεβάζοντας ταχύτητα-και για τιμωρία της αλλά και για να τελειώσω όπως και έγινε.

Για δεύτερη φορά που αναφέρεται στο πρόγραμμά της ούτε εγώ ήθελα πλέον αλλά και ούτε καν έγινε νύξη από μέρους της-το αντίθετο μάλιστα,πήγε έκανε το ντουζάκι της και την άραξε κι έτσι πέρασε η υπόλοιπη ώρα.

Με λίγα λόγια,υπερτιμολογημένο προϊόν από κάθε άποψη,πληρώνεις κορδέλες,φρου φρου και αρώματα επειδή δουλεύει σε γραφείο,την ίδια στιγμή που δυο-τρεις δρόμους πιο πέρα από το Bill (όπου έγινε η συνάντηση) βρίσκεις καλές περιπτώσεις που έχουν όλο το πακέτο-και σου μένουν στην τσέπη ρέστα 100 ευρώ και βάλε...

Υγειαίνετε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 25, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
D
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LITHOS 77, ΜrKavlopoulos, Bonecrusher και 44 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Σεπτεμβρίου, 2017
οχι ρε γαμωτο
κ γουσταρω τετοια κορμια
27 Σεπτεμβρίου, 2017
Θεωρώ ότι ο καθένας παίρνει ό,τι του αξίζει. Όλα καλά λοιπόν.
27 Σεπτεμβρίου, 2017
εκεί που σου είπε 'δεν φιλάω γιατί ερωτεύονται' έπρεπε να την είχες πετάξει από τις σκάλες
τα λεφτά της τα έδωσες απφροντ?
27 Σεπτεμβρίου, 2017
Τι να σου πω ρε φιλε εκλαψα απο το γελιο με αυτα που μας περιγραφεις.....
Παντως για να λεμε και του στραβου το δικιο 120 ευρω για αυτη τη "χοντρουλα" δεν θα εδινα ουτε σε 120 χρονια...
27 Σεπτεμβρίου, 2017
κλαμα η περιγραφη Προσκύνημα κ μαυρο ολομαυρο κατραμι στη κυριουλα Γαμήσου
28 Σεπτεμβρίου, 2017
Περίληψη - voxir


Offline Offline
Όνομα: voxir
Μηνύματα: 0 ((-) ανά ημέρα)
Αξίωμα: Νέος

Φύλο:
Ηλικία: (-)
Τόπος:
Ημερομηνία εγγραφής: σήμερα στις 13:14
Τελευταία σύνδεση: σήμερα στις 13:26
28 Σεπτεμβρίου, 2017
Πρώτον, οταν χρεωνεις κυρια μου 120 την ωρα, δεν εχει "δεν φιλαω". Θα φιλησεις και πολυ μαλιστα. Αλλιως αντε σε κανενα μπουρδελο του εικοσαρικου. Κακως τύπε δεν την εδιωξες με τη μια. Επιπλεον, το γραφειο λεει οτι φιλάει. Αρα καποιος κάνει πλάκα εδω. Μαύρο.
28 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

γαματη κριτικη...
28 Σεπτεμβρίου, 2017
Κατατοπιστική η κριτική σου. Σώζεις κόσμο Γερο-μύστης
Ατύχησες, λυπάμαιΚεφάλι σε τοίχο!

Καπέλο
I
ILIAS1339
29 Σεπτεμβρίου, 2017
αμα δε φιλάει ,κι εγω θα ξενερωνα..βεβαια,αναλογα το στυλ του καθενος..αλλά δε γραφει στη σελιδα της οτι φιλαει!
N
novusordo
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2