Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιπόν να πω κ εγω τήν εμπειρία μ με τήν Μάγια την εχω συνάντηση μια φορά ποιο παλιά η ημερομηνία είναι ενδεικτική το ραντεβού κλείστηκε μέσω μην απο το τηλ έχει χώρο κοντά στήν πλατεία αττικής λοιπόν φτάνω κάτω απο το σπίτι τής τήν περνώ τηλ μου λέει όροφο κ μ ανοίγει την πόρτα με περίμενε πίσω απο την πόρτα κ πρίν προλάβω να την χτυπήσω ανοίγει μπαίνω μέσα στο σπίτι μ δίνει ένα φιλί για να σπάσει ο πάγος έχει ένα διάδρομο σαν λαβύρινθο φτάνω στο σαλόνι βλέπω ένα σκύλο σε μια πολυθρόνα αραχτο πάμε στό δωμάτιο πολύ καθαρό βγάζω ρούχα μ δίνει πετσέτα παω για ντουζ βγαίνω το μωρό είχε βγάλει τα μαύρα εσώρουχα π φορούσε κ με περίμενε στο κρεβάτι μου λέει έλα να παίξουμε βουτάω στο κρεβάτι κ αρχίζω να την ρουφάω στο στόμα μετά έπαιξα με της βυζάρες τής που είναι πολύ σούπερ για την ηλικία της γαρ 50 περίπου + - τέλος πάντων μετά βουτιά στήν μουνάρα της κ τρελό πινέλο απο μένα μετα απο κανά 5 λεπτό της τόν δίνω στο στόμα κ αρχίζει το κλαρίνο πολύ καλο κ βαθύ πέρασμα κ από τής μπάλες κ μετά απο κανά 5λεπτό ήρθε το τέλος στο καυτό της στόμα παει στο μπάνιο πρώτη κ μετα εγω στο σόσιαλ πολύ καλή μετα απο λίγο βγάζει ένα λαδί κ αρχίζει το μασάζ αρχικά στην πλάτη κ μετα από λίγο στον ήδη σηκωμένο πούτσο μ μετα μ τον έπαιξε κ με τα πόδια τής εε δεν ήθελα κ άλλο πέρασμα σκουφου κ βουρ στο ψάχνω στην αρχή κανονικά κ μετα απο αρκετό σφυρί την βάζω στα 4 κ κατεβαίνω απο το κρεβάτι κ όρθιος πλέον τής τόν βάζω δυνατά κ βαθιά στην μουνάρα τής αντέχει το σφυρί κ δεν λέει οχι σε τπτ μετα απο ένα τρελό 10 λεπτό ήρθε το τέλος στο στόμα τής κ πάλι πολύ καλή επιλογή θα περάσετε καλά αν σάς αρέσουν τα μιλφ...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 26, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, circuitboy, mixalis mixoy και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Σεπτεμβρίου, 2017
Θα μπορουσα να ε ένα τηλέφωνο φίλε μου;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1