Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Νίκη είναι μια ξανθιά κοπέλα με ωραίο αδύνατο κορμί που την είδα και της έδωσα μεγαλύτερη σημασία προχθές το βράδυ.
Φορώντας ένα κόκκινο δικτυωτό,χαμογελαστή και προκλητική με έκανε να μπω στο δωμάτιο.
Αφού με έπλυνε προσεκτικά και σχολαστικά (κάτι που μου έκανε πολύ καλή εντύπωση) με άρχισε σε ωραία προκαταρκτικά,χορταστικά γλειψίματα,απολαυστικά φιλιά σε όλο μου το σώμα και ρουφηχτά γλωσσόφιλα.
Καυλωτικό πεοπαίξιμο,ώσπου ήρθε η ώρα του στόματός της:
Πίπα αργή,βαθιά,υγρή όσο έπρεπε και με ωραία βλέμματα τις...κρίσιμες στιγμές!
Έχοντας ξεκαθαρίσει από την αρχή ότι θέλω μόνο κώλο,κωλοστήθηκε ιδανικά,σπατουλαρίστηκε εισαγωγικά και...τον πήρε όμορφα και μοναδικά με θέα το μαγευτικό "άνοιξε-κλείσε" της σούφρας της!
Δίχως κρέμα,με ωραία στενή αίσθηση για εμένα,λίγο επώδυνη για αυτήν όπως μου έδειχναν οι καυλωτικές εκφράσεις πόνου του προσώπου της που έβλεπα στον καθρέφτη.
Αργά στην αρχή και πιο σκληρά στη συνέχεια,δεν δυσανασχέτησε καθόλου και μετά από λίγο η σεμνή τελετή έλαβε τέλος!
Μικρή κουβέντα μεταξύ μας,ντύσιμό της και έξοδος για το σαλόνι.
Συμπερασματικά,συμπαθητική παρουσία η Νίκη με προκλητικά άγρια καυλόφατσα,έχει ωραίο κορμί,συμμετέχει,δέχεται,δεν προσποιείται και γενικά είναι μια τίμια επιλογή για να περάσει κάποιος καλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 24, 2017
Όνομα κοπέλας
Νίκη
S3
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI, Flaros, analjunkie και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού