Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
επισκεψη πριν 1 μηνα περιπου, η τσατσα ειχε δυο κοπελες μια μελαχρινη που δεν μου αρεσε και τη νικη που ειναι ξανθια κοπελα απο βουλγαρια μου ειπε με αδυνατο γυμνασμενο σωμα και πολυ ωραιο σφιχτο κωλαρακι που το δινει και λιγα σημαδια στο πρωσοπο(παλια ακμη μαλλον)?.περιμενα αρκετη ωρα τον προηγουμενο να τελειωσει κατι που δειχνει πως δεν βιαζοντε σε αυτο το σπιτι. ερχετε η κοπελα μεσα και ηθελε να με πλυνει στο νιπτιρα.αφου αρνηθηκα λογω σιχαμαρας (ολοι κατουρανε εκει)με καθαρισε με μαντηλακι και πηγε να παρει πιπα χωρις καποτα. την σταματησα και ζητησα πιπα με προφυλακτικο κατι που εκανε αμεσως. πιπα πολυ καλη με προστυχα κοιταγματα φτυσιματα κλπ.πολυ καλο στισημο στα 4 για κωλαρακι. δεν κλεβει αν και την ξεκωλιασα αρκετα δυνατα. αλλαγη σε ιεραποστολικο παλι αναλ που το δεχτηκε αδιαμαρτυρητα και παλι στα 4 για το φιναλε. να πω οτι επεζε το μουνι της και βογγαγε δυνατα και τις 2 φορες που της πηδαγα τον κωλο στα 4 σα να το ευχαριστιοταν.τα βογγητα ηταν μαλον για να καυλωσει τους εξω Μεγάλο χαμόγελο. τελειωσα με χερετησε πηγε να φυγει και ξαναγυρισε οταν επλενα τα χερια μου και μου δωσε φιλι στο μαγουλο Χμμμ;. βαθμολογια θα εβαζα σε ολα 9 αλα δεν με αφηνει τοσυστημαΚεφάλι σε τοίχο! . ειπα οτι θα την κανω στανταρακι μου αλα δεν την εχω ξαναπετυχει Κεφάλι σε τοίχο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νίκη
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
326
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max, TZOYLI, Kinkey και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού