Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 132 10
Call-Girls 295731
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την Ιόλη μετά από ένα e-mail και δύο τηλέφωνα το ραντεβού κλείστηκε στο bill στο Μεταξουργείο .
μπαίνω παίρνω δωματειο , στέλνω αριθμό μετά από κανά 10 λεπτό να σου το μωρό .
Ομολογώ ότι εξεπλάγην θετικά από την πρώτη εικόνα που αντίκρισα .
Δεν πίστευα ότι θα ζήσω τον μύθο μιας teen κοπέλας.
Η Ιόλη ήρθε απλά ντυμένη και σχεδόν άβαφη τι να το κάνει το βάψιμο εξάλλου σε αυτή την ηλικία που είναι . Πρόκειται για ένα γλυκύτατο πλάσμα με γλυκά χαρακτηριστικά προσώπου και μεγάλα εκφραστικά μάτια , λίγο μαζεμένη στην αρχή μέχρι να σπάσει ο πάγος αφού γδυθηκε και μπήκε για μπάνιο το σώμα που αντίκρισα όμοιο του δεν έχω ξανά συναντήσει ποτέ μου , τόσο γυμνασμένο και συμμετρικό , με καλόγυμνασμενους κοιλιακούς και έναν υπέροχο Brazil Κώλο που βγάζει μάτι; στο μόνο μείον βάζω το μικρό στήθος το οποίο βέβαια δένει με το σωματοτυπο της . Εναρξη πρωτου γυρου ο οποιος ξεκινησε με αισθησιακά φιλια σε ολοκληρο το σωμα κατεβαίνοντας σιγά σιγά προς το κάτω αρχίζοντας μου μια πίπα αργή και βασανιστική σε σημείο να κοντευει να σπάσει ο πουτσός μου , καταλήξαμε σε 69 θέλοντας να της ανταποδώσω την απόλαυση που μου έδινε . Μουνάκι , ωραίο και καλοσχηματισμενο με μια υπέροχη κλειτορίδα που φουντώνει αμέσως αφού την καυλωσα αρκετά πέρασμα σκουφου και στήσιμο στα 4 η θέα απερίγραπτη λες και αγναντευεις από το Λυκαβηττό τα κωλομερια της είναι θετικά διακειμενα ως προς τις ελαφριές σφαλιάρες δεν μπορείς να μην βάλεις το δάχτυλο στο μέλι κακά τα ψέματα και έτσι ήρθε και η πρώτη κατάθεση μέσα στην καποτα.
Πήγαμε για μπανάκι και κάτσαμε για κουβεντούλα αρκετά μορφωμένη μπορώ να πω εξάλλου φοιτήτρια μου δήλωσε και δεν έχω λόγο να μην την πιστέψω φαίνεται από τον τρόπο που μιλάει και εκφράζεται.
Έναρξη Β γύρου πάλι σε gfe ρυθμούς . η Ιόλη δεν βγάζει την αγριάδα πάνω στο sex , αποπνέει πιό πολύ αισθησιασμό και ηρεμία σε ωραίο σημείο πάλι Έναρξη με πίπα υπέροχη και περιποίηση της γύρω περιοχής σε αυτόν το γύρο την έβαλα από πάνω για να έχω πρόσβαση στα ζουληχτα κωλομερια της δεν σταμάταγε να με φιλάει παθιαρικα στο στόμα και το λαιμό , μέχρι που έφτασε η ώρα της κατάθεσης βγαλσιμο σκουφου και κατάθεση στο στοματάκι της όπου πήγε διακριτικά στο μπάνιο να τα φτύσει .
Κάτσαμε μέχρι να συμπληρωθεί η ώρα που είχαμε συμφωνήσει .
Δεν χορταινα να την μπεγλεραω μπορώ να πω .
Γενικώς πέρασα υπέροχα μαζί της σίγουρα δεν είναι η υπέρ μουναρα που θα δεις σε υποδοχή μαγαζιού , αλλά παρ ολα αυτα τέτοια γυναίκα σίγουρα δεν πρόκειται να την βρεις εύκολα είτε λόγω απίστευτου κόστους , είτε λόγω πολύ κλειστού κύκλου .
Η Ιόλη είναι το κλασικό κοντοπουτανεξ που θα το δεις στο δρόμο και απλά θα σκεφτείς να σπικωσεις.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
54
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sakaros7, borbi2525, Gingos και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού