Λεπτομέρειες αξιολόγησης

2.7 1 10
Γενική βαθμολογία
 
2.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
το μωρο ειναι ενα μελαμψο μπιμπελο ! κοντουλα και στεγνη, ειναι σα πετιτ μοντελο. Οι φωτο ειναι επαγγελματικες αλλα το σωμα ειναι ιδιο. Το προσωπο μοιαζει με τη 3η φωτο αρκετα. Εδω τελειωνουν και τα ωραια.

Ενα θα σας πω, τη πηδαγα πισωκολητο μονο για να μη βλεπω την εκφραση της και παρακαλαγα να χυσω το συντομοτερο.... μου σηκωθηκε μονο οταν την επαιξα με κλειστα τα ματια.. α και μολις την πρωτοειδα..
παμε στην ιστορια που θα ναι συντομη γιατι δε ξαναζω τη ξενερα με τιποτα, ουτε καν στο μυαλο μου!

ανοιγει η πορτα και μπαινει το μελανουρι, μου σηκωνεται αμεσα στη σκεψη οτι θα το γαμησω.. της λεω γεια σου ομορφη ! μου απαντα με ενα ξερο hi και υφος βαρεμενο 60χρονης ξεσκισμενης πουτανας απο την ομονοια.. ωπα λεω αυτο ειναι φαουλ αλλα ας μη το δωσω ακομα.. where are you from? συνεχιζω χαμογελωντας κ προσπαθωντας να κανω κουβεντα.. Russia why ? απαντα επιθετικα και με υφος που εχει αρχισει να γινεται βλοσσυρο .. ετσι κοπελια, ειπα να κανω κουβεντα της απαντω.. δεν εχεις και πολλα κεφια σημερα απ οτι φαινεται της λεω χαμογελωντας (και περιμενοντας εστω κ ψευδομενη να το διαψευσει).. i am ok απαντα στεγνα.. κανα χαμογελο παιζει ;; .. καμια απαντηση ..
τελος παντων να μη σας κουραζω, ετσι πηγε ολη η φαση και το πηδημα εγινε "χωρις λογια"..!
ειναι απο τις τοπ 3 μουναρες γκομενες που χω συναντησει, που μου τον εριξαν και δε σηκωνοταν με τιποτα οσο κι αν προσπαθουσα.. η πιπα αδιαφορη αεροπιπα χειριστου ειδους, δε καταφερε τιποτα και τον εβγαλα απο το στομα της μελατο απο τη τρελη ξενερα που ειχα φαει και εψαχνα απεγνωσμενα να βρω μεσα μου way out (εκτος απο το ντυθω κ να κλαψω τα 140)

στο τελος οταν ντυνοταν καθομουν και κοιταζα αυτο το κορμι και προσπαθουσα να φανταστω πως θα ηταν αν ηταν ενα ευχαριστο καυλωμενο μωρο...

"perhaps you should look for another job" της λεω οταν ηταν στη πορτα και με ελουσε σε ρωσικα γαμοσταυριδια κραδαινοντας και το χερι της και βρωντοντας πισω της τη πορτα !!!! ΟΕΟΟΟ Κεφάλι σε τοίχο! Κεφάλι σε τοίχο! Κεφάλι σε τοίχο!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
mamasan
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
2.038
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 HoneyVoskos, dinos34, old boy και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Σεπτεμβρίου, 2017
Κακώς τη κράτησες έπρεπε να την είχες διώξει απ 'το πρώτο λεπτό Money MouthMoney MouthMoney Mouth
26 Σεπτεμβρίου, 2017
Πάλι πριμαντóνες έφερε το gde
R
rabbit15cm
26 Σεπτεμβρίου, 2017
Ρε τυπε σκεφτεσαι καθολου πριν μιλησεις ?? Την ρωτας γιατι δεν εχει κεφια και να χαμογελασει με το ζορι ?? Δεν εχεις καθολου συναισθηματικη νοημοσυνη ?? Μεγάλο χαμόγελο

Εχεις δυο επιλογες να την διωξεις η να την βαλεις κατι να την σκισεις να το ιδρωσει το μεροκαματο ... Εσυ τι πηγες να κανεις τον ψυχολογο τωρα ?? Δεν ειναι γκομενα σου,στα αρχιδια σου αν εχει μουτρα ... Προφανως ηθελες κουβεντουλα ,φιλακια και γουτσου γουτσου με το γκομενακι αλλα τελικα δεν πηρες καν σεξ ...

27 Σεπτεμβρίου, 2017
Από το καλό στο καλύτερο αυτό το πρακτορείο ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
27 Σεπτεμβρίου, 2017
Έπρεπε να την έχεις διώξει!
Μαύρο σε όλες αυτές!!!
27 Σεπτεμβρίου, 2017
κατι τετοιες απαντησεις που πεφτουν στο κενο ομως..
συνηθιzουν να τις δινουν οι κοπελες απ' τα καρπαθια ορη, και περιξ..Κουλ
(Updated: 27 Σεπτεμβρίου, 2017) 27 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@ Syrios

πολυ επιθετικο σε βρισκω, και δε καταλαβαινω γιατι...

με μπερδευεις οταν απ τη μια μιλας για συναισθηματικη νοημοσυνη (μη σε νοιαζει, την εχω σε υψηλα επιπεδα κιολας), και απο την αλλη σκεφτεσαι πως επρεπε να τη "βαλω κατω να τη σκισω" ... κρεας γαμουν αυτοι που ΣΤΕΡΟΥΝΤΑΙ συναισθηματικης νοημοσυνης !

Πρεπει να εισαι νεαρος στην ηλικια, και δικαιολογω αυτα που λες, επετρεψε μου να σου πω ομως οτι καποιοι αντρες μετα απο τα 40-45 για να "περνανε καλα" στο σεξ χρειαζονται η/και βασιζονται στην "αλληλεπιδραση" (ελπιζω να καταλαβαινεις τι ειναι αυτο).

οσο γι αυτα που γραφω, σιγουρα ειναι πολυ λιγα για να περασουν το ακριβες νοημα και αντικτυπο της συνευρεσης, ετσι ειναι ευκολο καποιοι σαν εσενα να με παρεξηγησουν, νομιζοντας οτι "εκανα τον ψυχολογο".
Ετσι λοιπον οι επιλογες που εβλεπα εγω δεν ηταν 2 αλλα 3 !
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7