Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 4 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Συνάντηση σε γνωστό ξενοδοχείο μετά από εύκολη συνεννόηση. Η κοπέλα έχει πολύ όμορφο πρόσωπο, ενώ η κωλάρα της είναι διαγαλαξιακή. Χαίρεσαι να τη βλέπεις και να τη χουφτώνεις. Αυτά ήταν τα καλά, πάμε τώρα στα υπόλοιπα.

Η Τζούλια κάνει τα μισά απ'όσα γράφει το μπάνερ του γραφείου. Δεν δίνει γλωσσόφιλα, δεν κάνει ελεύθερο στοματικό (και για όσους ενδιαφέρονται δεν κάνει ούτε λεσβιακό, ούτε μπάτσελορ). Η κοπέλα λέει ότι φταίει το γραφείο, το γραφείο λέει το αντίθετο, και εγώ δεν έχω καμία διάθεση να κάνω τον ντετέκτιβ Ουζούνη για να βρω την αλήθεια. Όποιος και να φταίει η ουσία είναι ότι οι πελάτες πέφτουν θύματα απάτης.
Τέλος πάντων, αποφασίζω να συνεχίσω μετά την ψυχρολουσία και αρχίζουμε ένα χαμούρεμα όπου διαπιστώνω πως μου βάζει κόντρα. Όταν τη ρωτάω γιατί, κάνει το κορόιδο. Μου λέει να ξαπλώσω στο κρεβάτι και προσπαθεί να βάλει την καπότα σε μελάτο πούτσο. Όταν τα καταφέρνει, αρχίζει μια αερόπιπα σπέσιαλ. Εκείνη τη στιγμή δεν ήξερα αν πρέπει να γελάσω ή να κλάψω. Να γελάσω γιατί νομίζει πως με κοροϊδεύει ένα κοριτσάκι που όταν εγώ πρωτοπήγα στα μπουρδέλα αυτή ήταν ακόμη σκέψη στο μυαλό των γονιών της, ή να κλάψω για τα λεφτά μου που πάνε ολοταχώς στον κάλαθο των αχρήστων;

Για να μην τα πολυλογώ, μετά από κάνα-δυο λεπτά της είπα να σταματήσει και να φύγει. Επικοινώνησα με το γραφείο και αντί να μου ζητήσουν και συγγνώμη για τη φόλα και την εξαπάτηση μου ζήτησαν να πληρώσω τα μισά λεφτά καθώς είχε περάσει μισή ώρα. Τα έδωσα, τους σιχτίρισα και έφυγα χωρίς καν να χαιρετήσω τη λεγάμενη.
Εννοείται πως πουτάνα και γραφείο μπήκαν σε περίοπτη θέση στη μαύρη λίστα μου.

Υ.Γ. Βρε κοπέλα μου, δεν κάνεις ακάποτο στοματικό, δε δίνεις γλωσσόφιλα, δουλεύεις μόνο μέχρι τις 8 και την Κυριακή παίρνεις ρεπό. Τι στο διάολο το θες του πουτανιλίκι; Βρες κάναν φραγκάτο πιρφόρο να τους κουνήσεις την κωλάρα σου και να σε "αποκαταστήσει", και άσε το χώρο στην ησυχία του.
Φιλικά πάντα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
60€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 spyvar, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, vedouzas και 41 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Σεπτεμβρίου, 2017
για το πουτσο καβαλα γραφειο,απορω η κουκλαρα Μελινα πως ειναι εκει
26 Σεπτεμβρίου, 2017
Η κοπελα κανει ελευθερο στοματικο μπορειτε να δειτε και τις προηγούμενες κριτικες ,το να μην κάνει μαζί σας καποιος λογος υπαρχει Καπέλο
26 Σεπτεμβρίου, 2017
Aφου δεν σου σηκωνεται μωρη λουλου τι ηθελες να κανει το κοριτσι?
Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης
26 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

1)Η ίδια μου είπε ότι δεν κάνει ποτέ ελεύθερο στοματικό και πως ενώ σας το'χει πει εσείς δεν το βγάζετε από το πρόγραμμα της.

2)Επειδή σαφέστατα υπονοείτε ότι έχω κάποιο πρόβλημα υγείας να σας πω ότι τη συγκεκριμένη υπηρεσία δεν μου την έχει αρνηθεί καμία άλλη κοπέλα, και χθες ακόμη που πήγα σε στούντιο για να ρεφάρω τη χασούρα. Μάλλον αυτές δεν έχουν τις ιατρικές γνώσεις της Τζούλιας.

P
px75
26 Σεπτεμβρίου, 2017
Έκοψε η Τζούλια το ελέυθερο στοματικο;;; Χμμμ; Σε μένα πάντως δεν είχε θέμα
27 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε πήρε χαμπάρι η κοπέλα ποσό λιγδας είσαι ρε. Γερο-μύστης
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6