Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 12 10
Call-Girls 15770
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είναι προφανές ότι τα γούστα μου δεν συμβαδίζουν με τη πλειοψηφία των συναδέλφων…
Η Kacy που με την οποία πέρασα φανταστικά από ότι είδα δεν άρεσε σε κανέναν. Ετούτη εδώ έχει παρά τις διθυραμβικές κριτικές μου φάνηκε Γ εθνική.
Η εικόνα σε μεταφέρει σε φθηνό μπουρδελο για νταλικέρηδες στα βάθη της Ρωσίας.
Έντονα ζυγωματικά , φουσκωμένα χείλια , μαλι Βλαδιβοστόκ, κομπινεζόν από τα κινέζικα, μετρία ρωσοαγγλικα και χαζό γελάκι συνέχεια.
Βυζί πεσμένο και νερουλό, στόμα υπερβολικά μεγάλο , γενικά δεν μου έκανε τίποτα «κλικ».
Μου λέει με το που μπαίνω show me the money , της λέω έχω συνεννοηθεί με το γραφείο μίση ώρα με option μιας. Οκ μου λέει άστο μετά. Μπαίνω για μπάνιο κάνω 5- 7 λεπτά βγαίνω μου λέει πάω εγώ στο μπάνιο τώρα. Περιμένω 1,2,3 λεπτά και αρχίζω να εκνευρίζομαι γιατί υποπτεύομαι ότι παίζει καθυστέρηση για να το πάει στη μια ώρα. Στο πεντάλεπτο βγαίνει.
Προσπαθώ να μη χαλαστώ και ξεκινάμε. Εδώ τα δουλεύει τα λεφτά της ,προσπαθεί άλλα εγώ δεν πολύ ανταποκρινόμουνα…. Τλσπ, όχι σε πλήρη ανάπτυξη, μπαίνω κουτσά στραβά… Εδώ όμως αλλάζει το παιχνίδι και αρχίζουν τα καλά.
Παρ΄ότι στα τέσσερα κλέβει λίγο για να μην την πονέσεις , η αίσθηση είναι παρά πολύ καλή , ξέρει να κουνιέται , γουστάρει ,δεν είναι σπασαρχίδο , γενικά το θέμα το έχει , έγινα πύραυλος και εκεί που δεν μου σηκωνόταν κόντεψα να σπάσω το κρεβάτι…
Οριακά προλάβαμε και το μισάωρο , οπότε τελικά δεν ήταν τόσο κακή η όλη εμπειρία.
Τώρα το ότι αυτή η γυναίκα οπτικά μου φαίνεται δεύτερο-τριτη και μετά σιχαινόμουν λίγο τον εαυτό μου είναι δικό μου πρόβλημα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Virginios_Richter
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
2.336
Πόντοι:
5.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Bartender 74, sgk5150 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Σεπτεμβρίου, 2017
Τη γνώμη του γράφει ο καθένας φίλε. Από εκεί και πέρα, ο αναγνώστης μια ιδέα παίρνει, όχι εξασφάλιση για το τι θα βιώσει. Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1