Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 128 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ειναι εκει.Ειναι βασικα παντα εκειMoney MouthΓια να ειναι εκει σημαινει οτι καποιοι την γαμανε.Πληρωνουν για να την γαμησουνMoney MouthMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
Ιασωνος 2.καθεσαι στο σαλονι.Ξερεις τι σε περιμενειΘυμόςΑλλα θελεις να το δεις.Μαλλον απο μαζοχισμοMoney Mouth
Η γνωστη τσατσα εχει ανακοινωσει 'τσιμπουκακι,μουνακι,κωλαρακι'Θυμός
Βγαινει..νοιωθεις οτι σε χτυπησε φορτηγοΘυμόςΨηλη,χοντρη,με το πιο στραβοχυμενο και ατσαμπουλο σωμα που κυκλοφορει και μαπα σαν τον θυληκο Κυκλωπα ΠολυφημοMoney Mouth
Χαμογελαω απο ευγενειαMoney Mouth
-'να κανω μια βολτα '
τι να πω,νοιωθω ασχημα για λογαριασμο της,για υπερσκληροπυρηνικους χυστες,οποιος εχει τα αντερα ας παει,εγω δεν τα εχω παντως,το ομολογωMoney Mouth
Παω παρακατω στο 10,εκει εχουν βγαλει ριζες η Νικολ και η γνωστη ΣαμπριναΕμμμμ
Καυλαντιζει κλασσικα στο σαλονι η τελευταια,μου προτεινει το μαγουλο να τη φιλησω,την φιλαω και γωΜαλακία,γυρναει αποτομα και φιλαω χωρις να το θελω το στομα της και ταυτοχρονα οτι βακτηριο υπαρχει στις πουτσες που εχει προηγουμενως αρμεξειΚεφάλι σε τοίχο!ΘυμόςMoney Mouth
Φευγοντας,ενω μπαινει σε δωματιο βλεπω φευγαλεα εναν χοντρο τριχωτοΘυμόςξαπλωμενο στο κρεβατι να την περιμενειΘυμός
Το ραδιουργο πορνιδιο ξερει καλα να σε καυλωνει παντως στο σαλονιMoney Mouth
Κατηφοριζω την Ιασωνος αναμεσα σε συριγγες και καθε λογης σκουπιδι,κατεβαινω να δω τι παιζει στο Ι.31Β,υπογειο.
Δεξια στον τοιχο του σαλονιου η εξης επιγραφη..
"ΠΡΟΣΟΧΗ-ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΚΛΕΙΝΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΑ"
Διπλα κρεμοντουσαν αναμμενα χριστουγεννιατικα λαμπακιαΠροσκύνημα
Δηλαδη τι αυτοματα ρε μαστορεςΧμμμ;
εκει που γαμας δηλαδη ξαφνικα πεταγεται καποιος,το κλεινει και κινδυνευεις να εγκλωβιστεις μεσα;Money Mouth
Και με τι συνεπειες;
Τελος παντων,μαλλον ποτε δεν θα μαθουμε τι συμβαινει.Money Mouth
Στο Ιασωνος 37Α,πανω δηλαδη, ανακοινωθηκε διαθεσιμο γκροβερακι στο δεκαρικοΝαι!
Αυτη που εμελλε να τον φαει ειναι η Ριτα,μια βλαχουλα Ρωσιδουλα κατα δηλωση της,μετριου υψους,μελαχροινη,με πιασιματακια,μετρια μαπα,20 χρονων λεει,κατι για το οποιο πολυ αμφιβαλλωΕμμμμ
Εκανα μια βολτα αλλα ξαναγυρισα αφου το κωλοτρυπιδι ειναι παντα σημαντικο δελεαρΓερο-μύστηςκαι οχι διαθεσιμο σε αφθονια στο ΜεταξιMoney Mouth
Η τσατσα με οδηγησε στο τερμα μεσα δωματιο που εχεις πιο πολυ την ησυχια σου.Της εδωσα το δεκαρικο και μπηκα.Η ξεκωλω ειχε δωματιο πριν απο μενα οποτε βολευτηκα με την ανεση μου.Ειναι σχετικα μεγαλο,καπως καθαρο,με καθρεφτη απενατι απο τη βαση του κρεβατιου στον τοιχο και με καλαθακι σκουπιδιων οχι στο πατωμα αλλα καρφωμενο στον τοιχο στο υψος του νιπτηρα,ιδανικο για να πετας χαρτια προσπαθωντας 'να το βαλεις ' οση ωρα περιμενειςΝαι!
Μετα απο κανα 10λεπτο μπηκε η Ριτα και με νοηματα μου ειπε να βγαλω την μπλουζα,αφου μιλαει πολυ λιγα Ελληνικα.
-Δεν τη βγαζω,προχωρα-προσπαθωντας να εμποδισω εστω και καποιους απο τους εκατομμυρια μικροοργανισμους να εισχωρησουν στην επιδερμιδα μουΘυμός
Κανονικα ολα τα ρουχα μετα απο επισκεψη στο Μεταξι θελουν τελετουργικο καψιμοMoney Mouth αλλα τελος παντων.
-απο που εισαι;
-Ρωσια,εσυ;
ποσο καιρο εισαι εδω;
-ενα μηνα
τελος παντων,η ολη συννενοηση εγινε σε λιγα Ελληνικα,2-3 λεξεις Αγγλικα,ενω μιλαγε και μονη της κατι Βλαχορωσικα.δεν μπηκα καν στη διαδικασια να μαντεψω τι εννοει ενω σιγουρα ειχε πιει και τα ξυδια τηςMoney Mouth
-πιπα;
-'ναι'Money Mouth
ηδη ειχε βγαλει την καποτα και την περναγε με συνοπτικες διαδικασιες σε ψευτοσηκωμενη πουτσαΘυμός
Στραβωσα αλλα δεν αφησε η πονηροβλαχα πολλα περιθωρια αντιδρασηςΘυμός
καθως τσιμπουκωνε της εδωσα και γω μια δυνατη σπρωξια στο κεφαλιΝαι!βρισκοντας λαρρυγιΝαι!,ετσι για να μαθει να ειναι ξεπετα.ο χαρακτηριστικος ηχος πνιξιματος ακουστηκεΓερο-μύστης οποτε τραβηχτηκε και ξαπλωσεMoney Mouth
Της τον καρφωσα με την μια στο ελαφρως αξυριστο μουνοτρυπιδι ενω αυτη αμεσως με κλειδωσε με τα ποδια τηςΘυμόςΘυμόςΘυμός
'Παλια στο Τεξας' κοπελια αυταΓαμήσου
της τραβηξα και γω τα ποδια με τα χερια και συνεχισα να την πιστονιαζω με δυναμη και περισσοτερα νευρα εξαιτιας της ολης παρασιτικης συμπεριφορας τηςΘυμός
Μου ελεγε κατι ακαταλαβιστικα,στα αρχιδια μου κιολας,το μονο που σκεφτομουν ηταν να της γαμησω την πατουραΓερο-μύστης
-'γυρνα για κωλο Ριτα'
-'για κωλο;τωρα πριν ειχα πελατη',ειπε σε μια απελπιδα προσπαθεια να το αποφυγει,ισως ελπιζοντας οτι θα την λυπηθωΜαλακία
-καλα,γυρνα τωρα στα 4
εβαλε τζελ στο κωλοτρυπιδι και στηθηκε.
τον φυτεψα μονος μου εξαγριωμενος στο κωλαντερο τηςΝαι!Καπέλο
εννοειται οτι και εκει προσπαθησε να με ληστεψει,σχεδον σηκωθηκε ορθια,σαν κατι αρκουδες που ενω ειναι στα 4,ξαφνικα χτυπαει ντεφι ο αρκουδιαρης και σηκωνονται στα 2Θυμός
-κατσε καλα ρε παιδι μου να γαμησω
-καλα,ε; και πηγε να ξαπλωσει εντελως μπρουμυτα με κλειστα τα ποδια,να με δυσκολεψει παλι δηλαδη μπας και τα παρατησωΘυμός
'ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΤΑΚΗ'
Την αρπαξα και γω απο τα καπουλια,την εστησα κανονικα στα 4 και της τον ξανακαρφωσα στον πατο για να μπορεσω να γαμησωΓερο-μύστης
Επιλογη αλλη δεν ειχε,της γαμησα για καμποσο ακομη την δουλεμενη κωλοτρυπιδα και εν μεσω βογγητων της, αδειασα τα χυσια μεσα της ωσπου να ξεστραγγιξωΚαπέλο
Τραβηχτηκα και πηγα να πλυθω ενω εκεινη ελεγε παλι κατι μαλακιες στα Ρωσικα.ντυθηκε πολυ γρηγορα,χαιρετησε και εφυγε.

Απο εμφανιση ειναι μετρια,με καλο βυζακι,πιασιματακια αλλα εμενα τουλαχιστον προσπαθησε να με κλεψει και στην πιπα,και στο μουνι και στον κωλο.θελει ειδικο χειρισμο δηλαδη,και αν μπει καποιος και του κανει τα ιδια να μην μασησει, και να κανει το δικο του.Οπως και να το κανουμε ο κωλος ειναι κινητρο,και αν καποιος θελει να γαμησει κωλο θα μπορουσε να μπει,με τις ανω προυποθεσεις βεβαια.
Βγαινοντας περασα λιγο απο το ισογειο του 37,να δω ποια ειναι.
Καθως περιμενα στο σαλονι,ερχομενες απο την κουζινα η τσατσα με το σαγονι Γκμοχ και η φολοΒιβυ, της ελεγε η Γκμοχ..'παλιοκουρβα',παλιοπουτανα δηλαδη..Εμμμμ
Σαλοναρισε αμιλητη,προγραμμα δεν ανακοινωθηκε και μπηκαν παλι στην κουζινα βιαστικα..
Φανταστηκα φευγοντας την εμπειρη τσατσα να πιανει απο το μαλλι το τσογλανακι την Βιβυ,να της καρφωνει την γερικη κλειτοριδαΘυμόςστην μαπα και να την εξαναγκαζει σε γλυφομουνι στο κουζινακι,ενω οι Πακι στο σαλονι περιμενουν στωικα να γαμησουνΕμμμμ
Τα σεβη μου μυστεςΚαπέλοΝαι!Money MouthMoney MouthMoney Mouth

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 24, 2017
Όνομα κοπέλας
Ρίτα
Υπηρεσίες
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
22.106
Πόντοι:
24.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, KOLTREIN, Giorgaras Kalamatianos και 60 άλλα μέλη

Σχόλια

28 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Σεπτεμβρίου, 2017
Τα σέβη μου στον μύστη Νάσο Αθανασιάδη, για τις γλαφυρές και επικές κριτικές του! Γερο-μύστης Καπέλο
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
25 Σεπτεμβρίου, 2017
Θεϊκή περιγραφή φιλάρα!!!Ειδικά εκεί με την αρκούδα και το ντέφι έκλαψα!
25 Σεπτεμβρίου, 2017
Ναι!Ναι!ΚαπέλοΚαπέλο
25 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τα σεβη μου μυστη popovΚαπέλοΚαπέλο
25 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστω τυπε JuliusΚαπέλο
25 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τυπε KrangΝαι!
25 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αψογος ευγε τυπε μου!
25 Σεπτεμβρίου, 2017
Πεθανα με την αρκουδα ρε τυπε!!!ΓλώσσαΠροσκύνημα
H
Hellraiser76
25 Σεπτεμβρίου, 2017
Εχεις Εξελιχθει Σε ΜΕΓΑ Αφηγητη !!! ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
25 Σεπτεμβρίου, 2017
oταν πεφτει 'συρμα' κλεινει αυτοματα; Χμμμ;
28 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3