Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 271 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ξανθια κοπελα με αφρατη κωλαρα, ορεξατη δεν λεει οχι. καλη πιπα που αν την αφηνα λιγο παραπανω θα εχυνα. της γαμησα τον κωλο δυνατα σε τρεις στασεις χωρις μη, μα μου κλπ. εφυγα και ετρεμαν τα γονατα μου Μεγάλο χαμόγελο δεν με αφηνει το συστημα να βαλω τη βαθμολογια που θελω οποτε εχουμε- συμετοχη/διαθεση κοπελας 9, συμπεριφορα τσατσας 9, σχεση αποδοσης/τιμης 9, καθαριοτητα χωρου 2(γεματος πεταμενα ρουχα παντου κατω και πανω στο καλογερο) αλα δεν με πολυενιαξε. αυτο που με πειραζει ειναι τα κωλοκινεζικα προφυλακτικα που ειχε που εκτος απο χαλια σε εσθηση σπανε και ευκολα.καθε φορα που αλαζαμε σταση το κοιταγε η κοπελα αν εσπασεΚεφάλι σε τοίχο! δυστυχως οπου τα εχω ξαναδει σε αλλα σπιτια δεν εχω ξαναπατησει ελεος ρε πουστη μου τσιγγουνιες στα προφυλακτικα κανετε? Μαλακία

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Στέλλα
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
326
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI, Dirty69, analjunkie και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Σεπτεμβρίου, 2017
Στην πρόσφατη τσάρκα μου πέρασα και από τον εν λόγω οίκο: Η ξανθιά Στέλλα δούλευε στην ίδια βάρδια μαζί με μια μελαχροινή χοντρή που ήταν τελείως μπάζο, το όνομα της οποίας δεν θυμάμαι. Στο σαλόνι έσκασε μύτη μόνο η χοντρή, και την ξανθιά Στέλλα την είδα κλεφτά στο βάθος του διαδρόμου καθώς έμπαινε στο δωμάτιο, όπου φάνηκαν τα ωραία της βυζιά και καπούλια...! Μεγάλο χαμόγελο Όταν ρώτησα για της υπηρεσίες της Στέλλας, η χοντρή μου είπε να έρθω αργότερα που θα βγει από το δωμάτιο. Εμμμμ Όταν όμως πέρασα μετά από αρκετή ώρα, βγήκε η τσατσά μαζί με την χοντρή μπαζόλα, και όταν είπα στην τσατσά ότι ήθελα να δω την άλλη κοπέλα, μου είπε: "Δεν μπορεί τώρα!" Θυμός Από ό,τι κατάλαβα, μάλλον η ξανθιά μάζευε όλους τους πελάτες σε εκείνη τη βάρδια, γι' αυτό δεν την πέτυχα ελεύθερη στο σαλόνι... Ναι! Τελικά, επειδή δεν είχα και πολλή ώρα, πέρασα με την Αντζελίνα του Φ71A.
27 Σεπτεμβρίου, 2017
Είναι η γνωστή ξανθιά Αλβανίδα η αλλήθωρη?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2