Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τόπος: Βόρεια Προάστια, γραφείο
Χρόνος: Δευτέρα απόγευμα, μετά από δύσκολη μέρα.

Κουρασμένος. Κάτι πρέπει να κάνω το βράδυ. Μπαίνω στο φόρουμ. Για να δούμε τι θα βρούμε. Τσουπ, Κατερίνα20.
Οκ. Διαβάζω λίγες σελίδες, βλέπω και κάτι φωτογραφίες, λέω από μέσα μου ας δοκιμάσω την τύχη μου. Τηλέφωνο και από την άλλη άκρη ακούω μια ψιλομάγκικη φωνή με καλά Ελληνικά.

Εγώ: "Καλησπέρα, μπορείς βράδυ;"
Κατερίνα: "Ναι"
Εγώ: "10 xdream Αγ. Παρασκευή"
Κατερίνα: "Οκ"

Δωμάτιο 201, από τις 9 εγώ απίκο για να μπανιαριστώ και να παρφουμαριστώ. Σένιος και περιποιημένος αράζω στην κρεβατάρα και την περιμένω βλέποντας τσοντούλα.

10:02 κουδούνι.

Καλό το μωρό με πρώτη ματιά. Ντυμένο με ένα λουλουδένιο μπουστάκι, τζιν σορτς και πεδιλα. Περιποιημένα νύχια ποδιών – χεριών. Καλά ξεκινήσαμε. Ξαπλώνει κρεβάτι και μου ζητάει να κάνει τσιγάρο. Οκ ρε μωρό έλα να κάνουμε ένα μαζί. Σούξου μούξου μανταλάκια για πρώτη γνωριμία κανά πεντάλεπτο. Μου λέει πάω μπάνιο. Να έρθω κι εγώ. Έλα...

Αρχίζουμε το πλάτσα πλούτσα και να τα πρώτα γλωσσόφιλα. Ωπα λέω. Περίμενε να φέρω τα λάστιχα γιατί θα σε γαμήσω εδώ. Μπολτ ο δικός σου και πάλι μέσα στη ντουζιέρα να ξεκινήσουμε παιχνίδι. Φιλιά λαιμό, στήθος και πάρε τον Μπάμπη στο στόμα σου ρε καύλα...σλουρπ σλουρπ το μικρό αρχίζει το τρομπόνι και πλάααααατς πάρτα στόμα. Δεν άντεξα...

Πάμε κρεβάτι ρε καύλα να ηρεμήσω λίγο...ξεκινάμε τη γνωστή μαλακισμένη κουβέντα που λέγεται “social”, περί ανέμων και υδατών, περί ποντικών και γάτων. Όσο μιλούσαμε δεν έπαιρνα τα μάτια μου από τις βυζάρες της. Να στα γλύψω της λέω; Σκάει χαμόγελο colgate και ξεκινάμε το πινέλο.

Κάγκελο πάλι ο Μπάμπης μου. Ρε μαλάκα πότε από Μπάμπης έγινες Χαράλαμπος; Αρχίζουμε το μπαλαμού σαν 16χρονα. Το μικρό να μου ρίχνει κάτι φιλιά στο λαιμό που με έκαναν τούρμπο.

Ω ρε πούστη μου λέω μέσα μου. Κατεβαίνει στήθος και ουπς πάλι παίρνει τον Μπάμπη στόμα. Φέρε τα λάστιχα της λέω. Βουτάει ένα από το κομοδίνο και το φοράει. Ανέβα. Τη γάμαγα και της έγλυφα τις βυζάρες ενώ βόγκαγε το πιπίνι.

Κάνω ένα απότομο και την πετάω στα πλάγια για να κάνουμε ένα ρομαντικό spoon. Χούφτωμα βυζάρες, γλύψιμο αυτιά – λαιμό. Αχ βαχ με τρέλανε στο βογγητό.

Πάμε πισωκολητό. Εκεί τα είδα όλα. Η θέα στον καθρέφτη όλα τα λεφτά.

Ω ρε μάγκα μου λέω. Την πουτσίσαμε. Θα το λήξει ο ρέφερις πριν το 90. Ξεκινάω ένα γρήγορο γαμήσι και όσο πάει. Δεν πήγε...στο πεντάλεπτο είχα πετάξει όλα τα παιδιά μου στο λάστιχο.
"Τέλος;" μου λέει το μωρό.
"Ναι ρε καύλα με αποτέλειωσες."

Πάρε και μια αναμνηστική να με έχεις να με θυμάσαι

Κοιτάζω την ώρα και ήθελε κανά δεκάλεπτο ακόμα. Είπαμε δυο μαλακίες, φιλούθκια για καυληνυχτα και μπα μπαϊ.

Βγαίνω όξω, ρουφάω μια τζούρα Βόρειο άνεμο και ομπρός για την επόμενη ;)

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
dinos34
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
1.006
Πόντοι:
1.026
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, Kimi13, psix_fan και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού