Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 117 10
Call-Girls 230107
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0

Την Λίζα την έχω συναντήσει 4-5 φορές (και 2ωρα και 1ωρα) και μια που στον παρελθόν δεν είχε ανέβει η κριτική μου αποφάσισα να γράψω μια σύνοψη.
Καταρχήν είναι μια κοπέλα που πάντα έρχεται με ωραία διάθεση και χαμογελαστή.
Θεωρώ ότι έχει ωραίο πρόσωπο , όσον αφορά το σώμα νομίζω ότι έχουν ήδη γραφτεί αρκετά. Έχει μικρο στήθος άλλα με εξαιρετικά μεγάλες και ωραίες ρόγες που σε προκαλούν να της γλύψεις ενώ φυσικά το μεγαλό ατού είναι ο υπέροχα σχηματισμένος κώλος της.
Για μένα νομίζω ότι είναι εξαιρετική στο GFE (άλλωστε εκεί κινούμαι περισσότερο), με πολλά φιλιά.
Καλό στοματικό το οποίο μετά από τελειώμα στο στόμα τα φτύνει .
Δεν λέει όχι και μπορείς να δοκιμάσεις διάφορες στάσεις ένω όπως προείπα το μεγάλο ατού είναι ο υπέροχος κώλος της που πραγματικά όταν στήνεται στα 4 δεν μπορείς παρά να τον δοκιμάσεις.
Είναι εξαιρετικά στενή και μάλιστα την πρώτη φορά που την είχα συναντήσει (πριν 1 χρόνο) ήταν εξαιρετικά δύσκολο να μπείς.
Επίσης βασικό είναι ότι μπορείς να πεις και 2 κουβέντες ενδιάμεσα ενώ δεν κλέβει καθόλου χρόνο και είναι εξαιρετικά τυπική στο κομμάτι αυτό
Τέλος και αρκετό σημαντικό για εμένα είναι η διάθεση και η όρεξη που έχει και στην μεταδίδει
Την τρέχουσα περίοδο θεωρώ ότι είναι από τις πιο καλύτερες επιλογές σε φουλ προγραμμα.
Υ.Γ Στο θέμα καθαριότητα δεν χρήζει καν αναφορά αφού πάντα κάνει ντους και χρησιμοποεί στοματικό διάλυμα , ενώ πάντα εκεί χαμηλά μοσχομυρίζει

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
495
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 larry33, ftshslv, TZOYLI και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού