Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 98 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χτες με Τάκη μπούκα καταδρομικό κ μπανισα την κοπελα αλλά λόγω κούρασης δεν μπήκα διότι ήμουν πολλές ώρες στο τιμόνι αλλά σήμερα κατευθείαν μπήκα στο δωμάτιο δίχως να τη δω αφου βεβαιωθηκα πρωτα οτι δουλεύει η ανία
Ανιααπο Χερσώνα Ουκρανίας κ μόλις 20 μέρες Ελλάδα χωρίς να ξέρει λεξη ελληνικα αλλά μιλούσαμε στα ουκρανικά αρα δεν μπορω να την Κρινώ για το σοσιαλ διότι ίσως κάποιος άλλος να δυσκολεύει λόγω γλωσσας στην επικοινωνία
Μελαχρινή ζώδιο κριός 25 ετων κ ενω εγώ νόμιζα 38 αλλά δεν υο έχω με τις ηλικίες αλλά όταν ήρθε δωμάτιο φαινόταν απο το καθαρό δερματακι
Πολλοί έμπορει να νομίσουν οτι είναι καυκάσια αλλά λόγω της κόμης της λανθασμένα δημιουργείται τέτοια εντύπωση.....
Μελαχρινή/υψος 167 μαλλί λίγο άκυρο με φράντζα κ επιδερμίδα Μπεμπέ με τανυ κώλο απο τον ήλιο .αυρισμενη αλλά με μπικίνι μαγιω ενω έπρεπε να φοράει στη παραλία βραζιλιάνικο σκαφτο αφού έχει κωλαρα
Μούνι φρέσκο ξυρισμένο φλουδατο κ βυζι λίγο σαγκυ στυλ τριάρι αλλά φυσικό τα το για χουφυωμα
Στον αγώνα νομίζω οτι δίνει φιλια διότι δοκίμασε αλλά εγώ δεν φιλαω σκέτο ιερόδουλες -- κάνω τα παντα εκτός απο φιλια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 23, 2017
Όνομα κοπέλας
Άνια
sex volcano
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
15 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
178
Likes:
39.063
Πόντοι:
21.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, topscorer, Blastbeat208 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Σεπτεμβρίου, 2017
ου πηηγε το υπολοιπο της κριτηκης που εγραψα????????????????????????????Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
ακπου χαθηκε στην πορεια ενω το λενξα καλα οταν το εστειλα εξαφανιστηκε

καθιερωμενη μεταφραση στη γλωσσα κοπελας διοτι πολλες διαβαζουν μπου κομ

Вчора з Такісом Букасом був круїз, але мені це сподобалося, тому що я був не зовсім на колесі, але сьогодні я йшов прямо в кімнату, не бачачи його після того, як був впевнений, що робота
Aniaapo Херсон Україна пан всього 20 днів Греції, не знаючи грецьке слово, але говорив українською ара я не можу зробити це вважатиме для суспільства, тому що хтось важко через мовою в спілкуванні
Брюнетка зоопарк 25 років в той час як пан думав 38, але у мене немає віку, але коли він прийшов в кімнату, здається чистою dermaki
Багато хто має можливість сказати, що вони кавказькі, але через її корону це неправильно створити таке враження .....
Брюнетка / висота 167 шерсть трохи недійсна з бахромою apotrimida пан Бемба з Tina кулі від сонця .Це але з купальник бікіні і повинен був носити бразильський пляж після втоплена комір
Кицька голена свіжі floudato містер Vichy трохи Shang стилі triairi, але природно для chouftima
У своїй боротьбі я думаю, що він дає дружбу, тому що ви намагалися, але я не просто цілую повій - я роблю все, крім дружби
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1