Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 168 10
Ξενοδοχεία 131767
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Χώρος (γενικά)
 
9.0
Καθαριότητα
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
9.0
Διακριτικότητα
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κατά προσωπική μου άποψη το θεωρώ τοπ στη κατηγορία του!Το επισκέφτηκα αρκετές φορές μέσα στο καλοκαίρι,δεν έφυγα ποτέ δυσαρεστημένος.Η περιοχή με εξυπηρετεί και έτσι μέσα σε λίγα λεπτά βρίσκομαι εκεί,ιδιαίτερα τις βραδυνές ώρες που δεν έχει και κίνηση....
Παρκάρισμα πάντα στον ιδιωτικό του χώρο.Στις αρχές το έβαζα στο μικρό πάρκιν που έχει αλλά μετά με ειδοποίησε ο φύλακας να το βάζω στο διπλανό όπου είναι και πιο ευρύχωρο...Μετά τις 8 το βράδυ διαθέτει και φύλακα όπως ανέφερα μέχρι το πρωί.Οπότε κανένας λόγος ανησυχίας για το αυτοκίνητο.Στην υποδοχή (ρεσεψιον) πάντα ευγενικοί,και οι κοπέλες που έχω πετύχει και ο κύριος που είναι συνήθως τα βράδια.Να γνωρίζετε πως δικαιούστε χυμό,αναψυκτικό και γενικά κάτι να πιείτε χωρίς χρέωση στην αρχή.Πάντα με ρωτάνε αν θέλω να με κεράσουν κάτι και μου το δίνουν απευθείας!
Τα δωμάτια πάρα πολύ όμορφα διακοσμημένα και με όλα τα απαραίτητα μέσα....Πετσέτες σφραγισμένες(σώματος,χεριών και μπουρνούζι),παντοφλάκια σφραγισμένα και αυτά,νερό εμφιαλωμένο,μπισκοτάκια-σοκολατάκια στο κομοδίνο.Μπάνιο πεντακάθαρο με σαπουνάκια και σαμπουάν - αφρόλουτρο.
Κρεβάτι όμορφο και με ωραίο στρώμα θα έλεγα.Έχει και ωραίο ρυθμιζόμενο φωτισμό στα δωμάτια όπου μπορείς να τον ρυθμίσεις ανάλογα με την περίσταση....
Πάρα πολύ όμορφα είναι τα δωμάτια στον 5ο όροφο στα οποία έχω πάει σε όλα και είναι φοβερά,ξεχνάς πως βρίσκεσαι στο Μεταξουργείο...!Χωρίς βέβαια να υποτιμώ τα άλλα δωμάτια του ξενοδοχείου αλλά στον 5ο είναι σούπερ!
Η τιμή του στα 22 πιστεύω πως ανταποκρίνεται σε αυτά που προσφέρει και για μένα παραμένει πρώτο στην επιλογή μου για τις συναντήσεις μου!

Αυτά για το Hotel Bill τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Σεπτεμβρίου, 2017
Ενας γερος με αθλητικη φορμα στην εισοδο, ο φυλακας ειναι;
DN
Duke Nukem
24 Σεπτεμβρίου, 2017
RespectΝαι!
24 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι νομίζω τον έχω πετύχει...Όχι πολύ ηλικιωμένος γύρω στα 60 κάτι...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3