Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 154 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
H Ιζαμπέλα είναι καινούρια κοπέλα, δηλώνει Ιταλίδα χωρίς ασφαλώς να είναι, προφανώς έχει εργαστεί εκεί πριν έρθει εδώ.Έχει καστανόμαυρα μαλλιά πάνω απο τους ώμους, είναι γεμάτη με βυζάρες,η κοιλιά της κάνει δίπλες απο το πάχος. Η υπηρεσία ανακοίνωσε έξτρα φουλ πρόγραμμα, ότι κάνει τα πάντα δηλαδή μέχρι και αυταρχικό.
Εμφανισιακά μόλις την είδα δεν μπορώ να πω ότι με κάλυψε αλλά αποφάσισα να την δοκιμάσω λόγω του προγράμματος που ανακοινώθηκε.Η Ιζαμπέλα μπήκε στο δωμάτιο χαμογελαστή όπως την είδα και στο σαλόνι που βγήκε. Μιλάει Ιταλικά, καταλαβαίνει λίγα Αγγλικά ,Ελληνικά δεν μιλάει προφανώς.Φορούσε ένα μαύρο ημιδιαφανές ριχτάρι από πάνω για ευνόητους λόγους. Με πλησίασε και αμέσως πέσανε γλωσσόφιλα.Αφαίρεσε το μαύρο ριχτάρι και το στηθόδεσμο και απελευθέρωσε τις βυζάρες της. Συνεχίσαμε το χαμούρεμα,τα φιλιά και τα γλυψίματα στο στήθος της. Την ξάπλωσα στο κρεββάτι και συνεχίσαμε τα προκαταρκτικά.Την έγλυψα σε όλο το σώμα φθάνοντας μέχρι την κιλότα ( η να πώ το κιλότο καλύτερα;) όπου και της το αφαίρεσα.'Αρχισα να γλύφω την μουνάρα της και αυτή με επιδοκίμασε βογγώντας.Απο τις συσπάσεις του μουνιού της κατάλαβα ότι της άρσε το γλυφομούνι.
Κατόπιν ξάπλωσα,μου έπαιξε λίγο την πούτσα στις βυζάρες της με ισπανική. Ήθελα να περάσουμε σε τσιμπούκι. 'Αρχισε να γλύφει τον κορμό, στο στόμα της τον έβαζε για λίγο μέσα,όχι βαθιά και μετά τον ξανάβγαζε και η τον έπαιζε στο στήθος της ήτον έγλυφε απαλά στον κορμό και μετά πάλι τον εβαζε. Απλά έπαιρνε κάτι σαν τζούρες δηλαδή. Απο εκεί κατάλαβα ότι το ελεύθερο στοματικό δεν είναι κάτι που επιδιώκει.Στην συνέχεια επιβεβαιώθηκα μιας και απέφυγε και το τελιωτικό στο στόμα οπότε το έξτρα φουλ πρόγραμμα δεν ισχύει.Πρωκτικό δεν δοκίμασα οπότε δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη αν το κάνει.
Την γύρισα σε στάση 69 όπου συνέχισα να την γλύφω, ενώ η Ιζαμπέλα τον έπαιζε αρχικά και με προτροπή μου τον πήρε και στο στόμα.
Στην συνέχεια η κοπέλα πέρασε μία άθλια χονδρή καπότα κόκκινου χρώματος (τις χρωματιστές καπότες θα πρέπει να τις αντικαταστήσουν τα μαγαζιά) και ανέβηκε άπο πάνω μου.Ήρθε κοντά μου και άρχισε να με γλύφει πολύ καλά στα αυτιά και να βογγάει ηδονικά.Την γαμούσα και τα γλωσσόφιλα,τα γλυψίματα στις βυζάρες της και στα αυτιά μου συνεχιζόνταν.
Η επόμενη στάση ήταν αυτή του ιεραποστολικού όπου εκεί άρχισε να μου λέει ότι πρέπει να τελειώσω.Συγκεκριμένα είχε βάλει κασέτα και το επαναλάμβανε όλη την ώρα.Και σε κάποια φάση χαμηλώνει λίγο και η μουσική ως σημάδι ότι ο χρόνος τελειώνει.Συνέχισα να την γαμάω λίγο ακόμα.
Αφαιρώ σε μία στιγμή το προφυλακτικό και της δείχνω να το πάρει στο στόμα της, αυτή τον έπαιζε ισπανική στις βυζάρες της.Τελικώς τελείωσα στα βυζιά της και στην κοιλιακή χώρα.
Εν κατακλείδι η Ιζαμπέλα είναι μία κοπέλα της διπλανής πόρτας,με πολύ καλές υπηρεσίες,γλωσσόφιλα,γλυψίματα,69 που απέχουν όμως απο το έξτρα φουλ που ανακοινώθηκε στο σαλόνι καθώς το γυμνό τσιμπούκι δεν φαίνεται να το πολυεπιδιώκει και δεν το κάνει ασφαλώς τόσο καλά, το τελείωμα στο στόμα της το αποφεύγει παντελώς. Συμμετέχει στο σεξ με ωραία γλυψίματα και βογγητά.Απο μία στγμή και μετά βάζει κασέτα και όσο την γαμάς σου λέει συνέχεια να τελειώνεις.Στα αρνητικά ότι χαμηλώνει και η μουσική.Προσωπικά λόγω γούστου δεν πρόκειται να την ξαναδοκιμάσω αλλά για όσους γουστάρουν γεματούλες πιστεύω ότι θα τους καλύψει ως ένα βαθμό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού