Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 117 10
Call-Girls 229426
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αγαπητοί Φίλοι δεν ήμουν σίγουρος να γράψω κριτική ή όχι γιατί πάνω-κάτω έχουν γραφτεί σχεδόν όλα

Είχα στείλει μήνυμα μέσα από το φόρουμ τέλη Ιουλίου και ειλικρινά περνώντας ο καιρός δεν περίμενα να μου απαντήσει και τσουπ αρχές Σεπτεμβρίου μου απαντάει με το τηλέφωνό της
Από κει και πέρα όλα ήταν εύκολα αφού η κοπέλα ήταν αρκετά άμεση στις απαντήσεις μέσω sms και εύκολα κανονίσαμε ραντεβού την προηγούμενη Κυριακή

Πηγαίνω στο ξενοδοχείο λίγο νωρίτερα και της στέλνω μήνυμα και μετά από 3-4 λεπτά χτυπάει την πόρτα μου - πρώτο θετικό αφού όχι μόνο ήρθε στην ώρα της αλλά και λίγο νωρίτερα

Δεύτερο θετικό η είσοδος της στο δωμάτιο η οποία δεν ήταν καθόλου ψυχρή αλλά ούτε και υπέρμετρα διαχυτική όπου αντικρίζω μια εμφανίσιμη κοπέλα κομψά και θηλυκά ντυμένη
Εμφανισιακά δεν είναι κατά τη γνώμη μου η γυναίκα που θα πεις "wow" αλλά σίγουρα είναι εμφανίσιμη

Πηγαίνει να κάνει το ντουσάκι της και εμφανίζεται γυμ΄νη φορώντας μόνο τις γόβες της
Πολύ ωραίο θέαμα με μικρό στήθος το οποίο νομίζω ότι είναι ΟΚ για τον λεπτό σωματότυπό της

Στα προκαταρκτικά του σεξ αλλά και στο σεξ πάρα πολύ καλή και δραστήρια με στοματικό άνω του μέσου όρου και ωραία γλωσσόφιλα
Δεκτική στις ορέξεις του παρτενέρ της και δεν νομίζω να πει όχι σε τίποτα

Για μένα όμως το highlight της συνάντησης ήταν στον λεγόμενο δεύτερο γύρο με το εξαιρετικό footjob που μου προσέφερε το οποίο διευκόλυνα με λάδι που είχα πάρει μαζί μου για μασάζ

Σαν χαρακτήρας θα έλεγα ότι είναι ήρεμη κοπέλα με την οποία μπορείς άνετα να συζητήσεις στα διαλείματα της συνάντησης

Πιστεύω ότι τη δεύτερη φορά που θα την συναντήσω θα περάσω πολύ καλύτερα
Η βαθμολογία μου μπορεί να είναι κάπως συντηρητική σε κάποια σημεία, όμως η κοπέλα είναι σίγουρα VFM σε αυτή την αμοιβή την οποία ζητάει αφού συνδυάζει πολλές αρετές που σε αυτή την τιμή δεν συναντιούνται εύκολα

ΥΓ: πρωτκικό δεν ζήτησα και δεν δοκίμασ γιατί δεν είμαι ιδιαίτερος fan

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
gismo1972
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
1.409
Πόντοι:
6.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 αβγδεζ, TZOYLI, THV και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Σεπτεμβρίου, 2017
Συνεχίζει η Λίζα να κάνει πρωκτικό; γιατί στις τελευταίες κριτικές δεν έκανε κάποιος.
24 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε NBAZ, συνεχίζει να κάνει
Όπως γράφω και στην κριτική μου στο τέλος, εγώ δεν της το ζήτησα γιατί γενικά δεν τρελαίνομαι για πρωκτικό
Επίσης της το είχα ξεκαθαρίσει και στην επικοινωνία μας πριν από το κλείσιμο του ραντεβού
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2