Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 51 10
Call-Girls 63797
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μετα απο αρκετες προσπαθειες να συναντησω την Katty κανονισαμε να βρεθουμε την Κυριακη στις 20.30 στο Bill..Οντως στην ωρα μου εφτασα στο χοτελ και στην ρεσεψιον μου λενε οτι προς το παρον δεν υπαρχει διαθεσιμο δωματιο.Στο καπακι βγαινω εξω και της στελνω μηνυμα οτι θα παω απεναντι στο prive και θα της στειλω αριθμο δωματιου..πριν φτασω μου σκαει μηνυμα ας το αφησουμε καλυτερα για μια αλλη φορα και παπατζες..Αληθεια?τραβηχτηκα απο βορεια και μου λες να παρω τον πουλο?οκ μου λεει πηγαινε και σε περιμενω..Σκαω στο prive περιμενω στο λομπυ 5 λεπτα να μου ετοιμασουν το δωματιο οπου μου στελνει μηνυμα ενα ερωτηματικο..Σε 5 λεπτα θα ειμαι πανω της απανταω και με παιρνει τηλεφωνο και μου αρχιζει τις παπαριες του τυπου εχω καπακι ραντεβου με αλλον και δεν μπορω να ερθω γιατι θα αργησω στον επομενο Μαλακία.Την εκραξα και της ειπα οτι δεν ειναι οδοντιατρος να κολλαει τα ραντεβου στο πενταλεπτο και ειπε οτι θα με αποζημιωσει την αλλη φορα και πουτσοτριχες απο γοριλες.Εκλεισα το τηλεφωνο ειπα στην ρεσεψιονιστ οτι πρεπει να φυγω και την εκανα πριν πληρωσω ευτυχως το δωματιο..Απλα προσοχη στους παιχτες που κατεβαινουν απο μακρια μην φανε κανα κρεμασμα σαν το δικο μου..

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
johny cunt
Σεβαστός
Εγγραφή:
25 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
1.033
Πόντοι:
1.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, doc_lin, mad_max και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Σεπτεμβρίου, 2017
ΣΕ εμενα ηρθε 3 φορες υπερ βορια στο pines εσυ γιατι ετρεξες bill δεν καταλαβαινω , συνηθωσ πηγαινει παντου.
23 Σεπτεμβρίου, 2017
Ρε εδω αλλες δεν σκανε καν στα ραντεβου κλεινουν τηλεφωνα η δεν το σηκωνουν προκλητικα, ξεροντας οτι θα φανε κραξιμο. Τιμιο εκ μερους της το οτι σε πηρε, και αν της δωσεις μια ευκαιρια ισως σε περιποιηθει και σπεσιαλ who knows. Απλα το λεω γιατι μου εχει τυχει κοπελα να μου κλεινει κινητα και να μην απανταει και μετα να μου κανει και φραγη...
25 Σεπτεμβρίου, 2017
Καλά ρε φίλε τη βλέπεις πως είναι αρνητική κι επιμένεις? Απ τη στιγμή που ξινισε τι θα κανε δηλαδή και στο δωμάτιο που ευτυχώς δεν πήγες???
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3