Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 180 10
Call-Girls 692465
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Μετά τα διθυραμβικά σχόλια μελών για τις υπηρεσίες της Ανδριάννας, αποφάσισα να τη συναντήσω.

Η συνάντηση έγινε στο Bill. Έφθασε καθυστερημένη περίπου μισή ώρα χωρίς να με ενημερώσει. Σχεδόν θεώρησα ότι μάλλον θα φάω στήσιμο.

Η εισοδός της στο δωμάτιο θύμισε Μαρίνα60, με κοντό μίνι που είχε ανεβάσει επίτηδες για να φαίνεται ότι δεν φορά βρακί και με τα βυζιά έξω.
Θεώρησα ότι μάλλον θα έχουμε μια πολύ καλή PSE συνάντηση. Οι προσδοκίες μου όμως διαψεύστηκαν παταγωδώς.

Μετά την εισοδό της άρχισε να μιλά ακατάπαυστα, σαν να βρίσκεται σε παραλήρημα για τα οικογενειακά της προβλήματα και άλλα θέματα. Ενώ όταν είδε τον πούτσο μου, είπε ότι δεν πρόκειται να τον πάρει στον κώλο, ο οποίος ειναι ξεσκισμένος παρεπιμπτόντως...Money Mouth

Επίσης, απαίτησε να της γλείψω το μουνί. Με τα πολλά ξεκινήσαμε το γαμήσι από μουνί, όπου δυσανασχετούσε όλη την ώρα μην την γαμάω δυνατά, μιλούσε για άσχετα θέματα και απαντούσε στο κινητό, έγραφε μηνύματα viber κλπ. Σκέφτηκα να σταματήσω και να φύγω, αλλά είπα να το συνεχίσω να δω που το πάει...

Αφού τελείωσε ο πρώτος γύρος άρχισε να μου λέει ότι από τότε που άνοιξε προφίλ στην ιστοσελίδα έχει πολύ δουλειά με πιτσιρικάδες, ψωλαράδες και ανώμαλους που την γαμάνε άγρια και δυνατά και δεν αντέχει να συνεχίζει με 100 ευρώ μόνο. Για αυτό ρωτάει αν είναι παντρεμένοι και ηλικία για να διαλέγει μεγάλης ηλικίας πελάτες που είναι χαλαροί στο κρεβάτι και δεν την κουράζουν. ..Κεφάλι σε τοίχο!

Μετά ακολούθησε 2ος γύρος με μασάζ και λίγο γαμήσι στο μουνί της και η βραδυά έληξε και δεν πρόκειται να επαναληφθεί...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
100€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
119
Likes:
5.598
Πόντοι:
29.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ILIAS1339, chris moraitis και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Σεπτεμβρίου, 2017
της κλεισαμε ραντεβου απλως περιμεναμε την δικη σου κριτικη
TK
TASSOS karipidis
22 Σεπτεμβρίου, 2017
Ούτε κωλο έδωσε. Ούτε κωλο έγλυψε ούτε πόδια έγλυψε.
Μάλλον πάτησες και συ αχινό.Μεγάλο χαμόγελο
22 Σεπτεμβρίου, 2017
Διίστανται οι απόψεις λοιπόν άλλοι θετικά έως διθυραμβικά σχόλια και άλλοι αρνητικά έως απογοητευτικά....
22 Σεπτεμβρίου, 2017
Δηλαδη τη γαμαγες και αυτη απαντουσε στα μηνυματα;
S
sexopolemistis
22 Σεπτεμβρίου, 2017
Ρε γαμωτ έχει αρχίσει να κουράζεται; Για αυτό οι κοπέλες πρέπει να βάζουν όρια στα ραντεβού. Δύο πράγματα παίζουν είτε αναγκάζονται να κανούν φουλ συναντήσεις όλη μέρα ή έχουν συνηθίσει στο χρήμα και εχει χαθεί το μέτρο στον βωμό του.Λύπη
Την κοπέλα δεν έχω προλάβει να την συναντήσω....
22 Σεπτεμβρίου, 2017
Αφού σου την έδωσε για να φύγεις έπρεπε να έφευγες φίλε Κεφάλι σε τοίχο!
22 Σεπτεμβρίου, 2017
Κάποιος θα τη πάταγε με το ένα ραντεβού πίσω από το άλλο.. Τα ίδια σχεδόν είχα πάθει με Μαρίνα60 που τη πέτυχα ξεσκισμένη..
22 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν νομιζω να χανεις και τιποτε. Κομήτης ηταν και θα περασει
23 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γιατί το απαξιώνεις το κορίτσι ? Απλα τα εχει παίξει απο τα Πολλα ραντεβου. Εχει καιρο στη πιάτσα . Οταν πέσει λιγο η σκόνη αξίζει να δοκιμασεις και συ.
23 Σεπτεμβρίου, 2017
Ετσι και σε εμενα στο δευτερο ραντεβου....στο πρωτο ηταν καυλα απο τις λιγες....στο δευτερο εφυγα στα 15 λεπτα .... μου τα εκανε τσουρεκια.....
14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2