Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 79 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μπηκα στο σαλονι του εν λογω ισογειου οικου ανοχης.Ειχα χρονια να γαμησω σε αυτο το μπουρδελακι.Αν δεν κανω λαθος ηταν πριν καμια πενταετια οταν ειχα γαμησει την ξανθια φολαρα Αντελινα.Τον τελευταιο καιρο δεν ειχε κανενα εμφανισιμο πιπινακι στα λεγομενα σοβιετικα μπουρδελακια Ιασωνος 1α,β,γ.Η ευγενικη τσατσα μου παρουσιασε την γνωστη σκιννυ μιλφαρα Μαρινα και την Βερονικα.Την Βερονικα την εβλεπα για πρωτη φορα.Προκειται για μια σχετικα νεαρη ξανθια Ρωσιδα με σχετικα ομορφο γλυκο Σλαβικο προσωπο , μακρυ μαλλι , στητο φυσικο μικρομεσαιο στηθος , κοντη σε αναστημα , λευκο δερμα , κοιλιτσα και σωμα με πιασηματα.Ανακοινωθηκε απλο προγραμμα.Οπως καταλαβατε επελεξα την Βερονικα.

Εδωσα λοιπον το 10ρικο και περασα στο δωματιο.Να πω οτι το δωματιο ηταν καθαρο.Πιο καθαρο απο οτι παλια.Και δεν μυριζε ασχημα μεσα.Το κλιματιστικο δουλευε κανονικα.Ξαπλωσα στο κρεββατι και μετα απο λιγο ηρθε η ευδιαθετη και χαμογελαστη κοπελα.Μιλαει πολυ καλα Ελληνικα.Η κοπελα καθισε διπλα μου και εγω αρχισα να της γλυφω τα βυζακια.Αυτη εδειχνε να γουσταρει την ολη φαση.Ταυτοχρονα χουφτωνα την κωλαρα της.Μετα αυτη μου εκανε προκαταρκτικα.Μου εγλυφε αργα και αισθησιακα τα βυζακια μου.Κατεβηκε πιο χαμηλα και μου εγλυφε τα μπαλακια μου και την πουτσα απο την βαση σχεδον μεχρι το πουτσοκεφαλο.Αλλα εγω της ειπα να μου εφαρμοσει το προφυλακτικο.Δεν ειναι για κασκαντεριλικια το Μεταξι! Αυτη εβγαλε το ολοσωμο μαυρο φορεμα/μπειμπι ντολ και ξεκινησε την πιπα.

Ηταν ξαπλωμενη απεναντι απο εμενα και με πιπωνε.Εγω της πατουσα το κεφαλι χωρις αυτη να παραπονεθει.Εκανε μερικες φιλοτιμες προσπαθειες να τον παρει βαθια αλλα δεν μπορει να κανει ντιπφροατ.Οταν σταματουσε την πιπα τοτε μου εγλυφε και μου ρουφουσε τα μπαλακια.Απλως στην πιπα χρησιμοποιουσε και το χερακι της και η πιπα ειχε καπως γρηγορο ρυθμο.Μου εκανε αρκετη ωρα πιπα.Οταν σταματησε την πιπα τοτε ξαπλωσε ανασκελα για να ξεκινησουμε το κυριως σεξ.Να πω οτι εχει μεγαλα ξεχειλωμενα μουνοχειλα! Της τον καρφωσα και αρχισα να την γαμαω σε γρηγορο ρυθμο.Την πλησιασα σε αποσταση αναπνοης και αρχισαμε να φιλιομαστε βαθια με γλωσσα.Ειχα αντοχες και την γαμουσα δυνατα.Αυτη εδειχνε να αντεχει το σκληρο σεξ.Περνουσα καλα και δεν ηθελα να αλλαξω σταση.Η ολη φαση ηταν πολυ ρομαντικη.Ηταν λες και γαμουσα την γκομενα μου.Ανεβασα ρυθμο και την γαμουσα με ολη την δυναμη μου! Τα πλατς πλουτς δινανε και παιρνανε! Αυτη ταυτοχρονα δεν σταματουσε να με γλωσσοφιλιαζει! Μετα απο αρκετα λεπτα αρχισα να χυνω παρατεταμενα μεσα στο μουνακι της ενω φιλιομασταν στο στομα.Αυτη περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Βερονικα ειναι μια ιεροδουλη αξιολογης εμφανισης με εντονα Ανατολικοευρωπαικα χαρακτηριστικα προσωπου.Παντως και περα απο την εμφανιση και σε επιπεδο υπηρεσιων περασα πολυ καλα! Τουλαχιστον με εμενα ηταν καλη.Γιατι υπαρχει και το υποκειμενικο στοιχειο με τις πουτανες.Κανει προκαταρκτικα , η πιπα της ειναι αρκετης διαρκειας και μου εκανε καραμελωμα παρολο που ανακοινωθηκε στο σαλονι το λεγομενο απλο προγραμμα!Ειναι καθαρη ιεροδουλη και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Δεν εδειξε σημαδια βιασυνης και η ευγενικη τσατσα δεν μας ενοχλησε.Μου εκανε εντυπωση γιατι θυμαμαι παλια στον συγκεκριμενο οικο βαρουσαν αμεσως την πορτα στο δεκαλεπτο! Μακαρι να αλλαξε αυτο.Παντως σιγουρα η κοπελα εχει δουλεψει καπου αλλου.Δεν ξερω , μπορει σε κανενα μασατζιδικοΕμμμμΕμμμμΕμμμμ.Ελπιζω να σας βοηθησα!
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, παλαιμαχος, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Σεπτεμβρίου, 2017
Αγαπητέ συναθλητή στην κριτική σου αναφέρεις ότι σού εγλυφε τά@@ και τον πουτσο αλλά ζήτησες προφυλακτικό... πιό κάτω γράφεις ότι σε γλωσσοφιλαγε..Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ; τί απέφυγες μέ τό προφυλακτικό στήν πιπα αλλά δεν σέ φοβησε στά γλωσσοφιλα..???? Μέ μπέρδεψε τώρα αυτό.ως νέο μέλος αλλά και νέος επισκέπτης στο μετάξι θέλω να ξέρω.. ευχαριστώ
review reaction 1 alphonso
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1