Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα σας.Η κριτική μου έχει να κάνει με την γνωστή σέ πολλούς Αλιονα.
Πέρασα από μετάξι και συνάντησα τήν κοπέλα όπου έψαχνα αρκετές φορές. Χωρίς δισταγμό πέρασα αμέσως μόλις άκουσα το όνομα χαμογελαστή με όρεξη για να περάσω καλά, έλεγε κάτι δικά της στα ρωσικά τά οποία δεν γνωρίζω άρχισε με φιλάκια στο λαιμό και στο στήθος τρίβοντας τα βυζιά της επάνω στο εργαλείο για να σηκωθεί καλά και ξεκίνησε πίπα ακαποτη για πρώτη φορά και τελευταίαΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!.σεξ μέ προφυλακτικό φυσικά και για το τέλος πάλι ακαποτη πίπα και τελείωμα στό λαιμό και στο στήθος της.πολυ καλή συμπεριφορά και συμμετοχή τής κοπέλας και πολύ ευχάριστη...... ΑΛΛΆ....
τήν δεύτερη μέρα άρχισα να έχω ενοχλήσεις στο κεφαλάκι και εμφανίστηκαν κάποια μικρά κόκκινα σημάδια.Ο γιατρός μιλάει για έρπη και ακολουθώ φαρμακευτική αγωγή Μεγάλη προσοχή. ΠΡΟΣΟΧΉ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 17, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
truker
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
164
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Ημεδαπος , ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Σεπτεμβρίου, 2017
Απο οτι ξέρω τέτοια ΣΜΝ θέλουν... μέρες να εμφανίσουν συμπτώματα...κατι δε μας λες καλα τυπε...Χμμμ;
22 Σεπτεμβρίου, 2017
Υποπτη κριτική. Κανένα μνμ και μόνο 1 κριτική. Νέο μέλος......
27 Σεπτεμβρίου, 2017
Σιγουρα φιλος ειναι ερπης η σου εκανε τα σημαδια με κανα δοντι κατα την πιπα και μπερδεύεσαι?
06 Νοεμβρίου, 2017
Dimos και τα υπόλοιπα μέλη που σχολιάσετε. Όντως τα σμν θέλουν κάποιες μέρες. Αυτό μου είπε άλλος γιατρός πού πήγα. Χρησιμοποίησα για μία εβδομάδα αγωγή με μία κορτιζονουχα κρέμα πού μου σύστησε και όλα καλά. Όπως μου είπε πιθανώς να μην είναι ερπης αλλά κάποιος άλλος λόγος που προκλήθηκε αυτός ο ερέθισμος.οι εξετάσεις δεν έδειξαν ερπη και οφείλω να το αναφέρω γιατί είναι κρίμα για την κοπέλα μιας και πέρασα καλά μαζί της και με πολύ καλή συμμετοχή από την πλευρά της. Γλώσσα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4