Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 564650
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καταρχας θα γραψω ενω και τις δυο μερες που πηγα την πηρε και περνει τοσος κοσμος γιατι δεν βγηκε ενας να γραψει μια κριτικη Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
Anyway παμε παρακατω , δεν θα κουρασω με πολλα λογια και φαμφαρες σε αυτη την κριτικη , παρα θα πω οτι επειδη ημουν και ειμαι ακομα μεγαλος φαν της απο οταν επαιζε σε ταινιες πριν κανα 9αρι χρονια , αυτο που με τρελενε πολυ στην Leanna ηταν το ζωηρο βλεμμα της , το πονηρο μουτρακι της , και αυτο το θεικο ολοστρογγυλο κωλαρακι της , που κυριπς αυτος ηταν και ο λογος για το οποιο πηγα για να δω κατα ποσο εχει παραμεινει ετσι οπως τον θυμαμαι απ τις ταινιες που την εβλεπα .
Πηγα λοιπον βραδακι κατα τις 12 και , περιμενα κανα 20λεπτο καθοτι ηταν στο δωματιο , ευγενεστατος ο νεαρος της υποδοχης με κερασε και νερακι , και οταν εφτασε η στιγμη και την ειδα να κατεβαινει και να καθεται μπροστα μου χαμογελαστη με ενα ωραιο και πονηρο χαμογελο , δεν χρειαστηκε κατι περισσοτερο εσκασα τα 2 καφετια για περισσοτερη ωρα και ανεβηκα στην δωματιαρα να κανω το ντους μου .

Μετα απο κανα 20λεπτο εσκασε και η Leanna καθοτι ειχε κι αλλο δωματιο πριν απο εμενα , αφου μιλησαμε για κανα 5λεπτο για τις ταινιες της που ρωταγα και διαφορα αλλα , με πλησιασε πονηρα και εκει αρχισαν να πεφτουν τα πρωτα φιλια τα οποια μετατραπηκαν και σε φουλ γλωσσοφιλα , πραγματικα δεν χορταινα να γλωσσοφιλιαζω αυτο το καυλιαρικο πλασμα με το σεξυ αυτο μουτρακι , μετα απο κανα 3λεπτο χαμουρεματος την γυρισα στα τεσσερα και ξεκινησα να σπατουλαρω το λεπτεπιλεπτο μουνακι της και την απιστευτη κωλοτρυπιδα της , την οποια δυστυχως και δεν δινει Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! , απλα δεν εχει θεμα να της την γαμας με την γλωσσα , πραγματικα δεν χορτενα με τιποτα να βλεπω αυτο το κωλαρακι στα τεσσερα , πραγματικα την αλλαξα 20 σημεια μες το δωματιο για να το βλεπω , τι στην πολυθρονα , τι ορθια τουρλωμενη στο καθρεφτη , τη στο λουτρο την εβαλα , και που δεν την εστησα για να χαζευω και να γλειφω το μουνοκωλαρακι της ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα οπως καταλαβαινεται δεν χρειαστηκαν και πολλα με αυτα και με αυτα ειχα γινει ηδη τουρμπο ... ξεκινησε κι αυτη την πιπα της που αν και πιστευα οτι θα ηταν πολυ μετρια στο κλαρινο τελικα μια χαρα ηταν κι εκει , κανει πολυ καλο καραμελωμα γλειφει για ωρα της μπαλες και πιο κατω μαλιστα απο αυτες , και στο κυριως οταν πηρε και τον Chico στο στομα τον εβαζε ολο μεχρι μεσα και μπουκωνοταν απο μονη της , πολυ ντιπθροατ η κυραΛανα , αφου με εκανα πετρα κι απ την πιπα ξεκινησαμε και το γαμησι οπου κι εκει εδωσε ρεστα η τυπισσα , ξεκινησαμε αυτη απο πανω με φουλ γλωσσοφιλα , μετα αναποδο καουγκερλ να χαζευω το κωλι της Ναι!Ναι! , μετα απο κανα 5λεπτο την εστησα στα τεσσερα και την καρφωνα με δυναμη μαλιστα επαιζε και λιγο το μουνακι της η μικρη ( πολλα εγκεφαλικα ο κωλος της στα 4 τον ζουλαγα μετα μανιας ), μετα ιεραποστολικα να περνω τα παθιασμενα γλωσσοφιλα , και μετα στα πλαγια να βλεπω και φατσα και τον τελειο κωλαρινο της ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα λιγο πριν πλησιασει το τελος της λεω μπορω να βγαλω το καποτιδιο και να στα ριξω στο κωλι ετσι οπως εισαι διοτι γουσταρω τρελα το κωλι σου , μα και βεβαια μου ειπε δεν εχω θεμα ... κι ετσι κι εκανα και της εριξα μπολικη ποσοτητα απ το μαγικο μου ζωμο οπου τον στραγγιξα ολο πανω στο κωλι της ΧαμόγελοΧαμόγελοΓλώσσαΓλώσσα μετα απο λιγο αραξαμε για λιγο σοσιαλ μεχρι που μπηκε για ντους , μετα μου εδωσε ενα γλυκο γλωσσοφιλο με ευχαριστησε και εφυγε ...

Κατ εμε πιστευω οτι αξιζει μια χαρα η Leanna , το μονο καπως που με χαλασε λιγο ειναι οτι δεν κανει ακα πιπα , κατα τα αλλα ολα καλα κι αυτο το λεω διοτι ενω εγω περιμενα να εχει μια ψωνισμενη και ισως και λιγο bitchy συμπεριφορα καθοτι πρωην πορνοσταρ , η κοπελα εβγαλε το εντελως αντιθετο φαση gfe που ηταν λες και εκανα ενα καυλωμενο γαμησι με την κοπελα μου , δεν ξερω αν ειχαμε χημεια η κατι αλλο , και θελω να ελπιζω οτι ηταν το ιδιο δοτικη και σε αλλους , αυτα τα ολιγα για την Sweet Leanna την Παρασκευη νομιζω ειναι η τελευταια μερα γυρνα Βουδαπεστη μετα , ελπιζω να μας ξαναρθει να την ξαναχαρουμε για λιγο ακομα , και χαιρομαι διοτι το Studio Deluxe κρατα τον πηχη ψηλα με τις εκπληξεις που μας κανει , καλα βολια και καλα γαμησια σε ολους !!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 15, 2017
Όνομα κοπέλας
Leanna Sweet
chicharito
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
3.326
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PETROSANAL1, Constantinos27, DmtrsxXx και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Σεπτεμβρίου, 2017
προσέχει η κοπέλα...καλύτερα που δε ρουφάει ακάποτα
21 Σεπτεμβρίου, 2017
Μεγάλος φαν, απίστευτα πόδια. Είδα πρόσφατα που έκανε μια σκηνή με τον Woodman και όντως δεν έχει αλλάξει καθόλου το κορμί της.

Αλλά ρε φίλε δε δίνει λώκο ; Τσόντα που να μην τον δίνει με άνεση δεν υπάρχει. Τι αίσχος αυτό με τις πορνοστάρ που στο εσκορτιλικι ρίχνουν απίστευτα το τι προσφέρουν. Λες και υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να της τύχει κανένας που να έχει έστω και τη μισή σε μέγεθος τσουτσούνα σε σχέση με αυτές ου τρωει στις ταινίες.
22 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι αυτό φαίνεται κι από τα βίντεο όπου την ξεσκίζουν ακαποτα αραπαδες.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3