Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 487239
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την Βικτώρια την είχα δει σε φωτογραφίες και μου είχε κάνει εντύπωση το τεράστιο στήθος της.Από περιέργεια κυρίως είπα να την δοκιμάσω, έτσι την Κυριακή το βράδυ πήγα στο στούντιο στην Τριγγέτα. Οι κοπέλες που εργαζόντουσαν ήταν δύο η Βικτώρια,κοντή μελαχροινή με βυζάρες καλό σώμα αλλά εντελώς μέτριο πρόσωπο, και η Αννα ξανθιά λεπτή μοντελέ σώμα και πρόσωπο. Επέλεξα την Βικτώρια και πέρασα στο δωμάτιο. Μετά από κανα πεντάλεπτο ήρθε η Βικτώρια, μου είπε να ξαπλώσω μπρούμυτα και μου έκανε ενα καλό μασαζάκι στην πλάτη, στην συνέχεια με γύρισε ανάσκελα και ξεκίνησε να μου τον παίζει με το χέρι ενώ εγώ χούφτωνα τις βυζάρες της. Πέρασμα καπότας και έναρξη στοματικού το οποίο ήταν περιποιητικό και στην συνέχεια ισπανικό όπου και χάθηκα στις βυζάρες της. Πρώτη στάση με καβάλησε(θέα οι βυζάρες), πισωκολλητό στο οποίο στήνεται καλά και στην συνέχεια ιεραποστολικό. Κάπου εκεί ξεκίνησε να μου λεεί ότι δεν έχω αλλό χρόνο και ότι θα πρέπει να τελείωσω σε ένα λεπτό, απάντησα ότι αυτό δεν γίνεται και το ματς έλαβε τέλος. Συμπερασματικά η Βικτώρια έχει το σώμα, όσα κάνει δεν τα κάνει άσχημα αλλά για λίγη διάρκεια. Ξεπέτα ώς προς τον χρόνο ναι ώς προς τις υπηρεσίες όχι δίνει ένα 25-30% όσων μπορεί και προσπαθεί να βγάλει όσο πιο έυκολο μεροκάματο γίνεται..
ΥΓ: Παρόλο που είχα επιλέξει πρόγραμμα με ισπανικό στο δωμάτιο η Βικτώρια μου πρότεινε να δώσω αλλα 20 ευρώ για ισπανικό χωρίς καπότα και τελείωμα στα βυζια πράγμα που φυσικά αρνήθηκα..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βικτώρια2
Υπηρεσίες
cervantes
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
181
Likes:
3.910
Πόντοι:
9.975
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 draxan04, fouxter, downunder

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Νοεμβρίου, 2018
Φίλε εγώ πέρασα υπέροχα, χόρτασα βυζάρες και δεν μου αρνήθηκε τίποτα, με πολύ συμμετοχή από μεριά της.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1