Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 107 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ημουν στο σαλονι και περιμενα να βγει το μωρο απο το δωματιο! Δεν ηξερα τι θα αντικρυσω...ωσπου ακουγεται το χερουλι της πορτας και με τα πορνοβημματα του το μωρο φτανει μπροστα μου!Ματάκι Με κοιταξε τοσο εντονα το μωρο που με μαγεψε!Ναι! Εντονο βλεμμα κ προτροπη της να περασω μεσα για να βγαλουμε γουστα!Γλώσσα
Δινω το 40αρι στην τσατσα κ περιμενα το καινουργιο μωρο!Κουλ
Μπαινει μεσα η Τινα...η οποια ειναι ενα πραγματικο Ουκρανικο μιλφ! Γυρω στα 40+ σε ηλικια,ξανθο μαλλακι μακρυ με κομμενη φρατζουλα μπροστα,κωλαρα αφρατη και κατι βυζακια με ρωγαρες που βγαζουν ματια!(Γλώσσα).. Αρκετα κοπλιμεντα εκατερωθεν ορθιοι μοροστα στο κρεβατι κ το χουφτωμα να πεφτει συννεφο!
Παμε στο κρεβατι και τα προκαταρκτικα ειναι αλλο πραγμα...με ρουφουσε παντου!Γλώσσα Οταν εβγαλα μποξερακι με φιλουσε τα αρχιδια! Ενταξει κι εγω πηγα φουλ περιποιημενος.Μεγάλο χαμόγελο
Δεν χορταινα τις βυζαρες τις με το μωρο που ως συνεπεια ηταν να εχει αναστατωθει κι αυτο παρα πολυ.Γλώσσα
Πλεον ειμαι ορθιος στο κρεβατι κ μου εκανε μια πιπα αλλο πραγμα! Μπουκωματα,ρουφηγματα ,ποτε να προσπαθει να τον καταπιει και ολα αυτα να εχει βαλει τα χερια της αναμεσα απο τα ποδια μου και να ζουπαει τα κωλομερια μου.Προσκύνημα
Μετα απο αυτο την γυρναω στο κρεβατι στα τεσσερα κ εβγαζα σιγα σιγα το στρινγκακι της...μολις της το εβγαλα τελειως ρουφηξα τα κωλομερια της κ την εστησα ιεραποστολικα! Αρκετα δυνατο σφυροκοπημα με το μωρο να θελει παραπανω....Ναι!
Εντωμεταξυ τα ρουφηγματα παλι πεφταν εκατερωθεν! Ωσπου λεω το μωρο εσυ απο πανω! Με εβαλε απο κατω και εδωσε ενα ρυθμο ονειρικο, για να τελειωσει κι αυτη!Προσκύνημα Επιασα τα κωλομερια της για να μας τα παρει ολα. Τι το θελα! Εσφιξε τοσο πολυ το μουνι της μεσα που αρχιζα να ποναω!Ντροπή Εσταζε γκαβλα το μωρο απο το προσωπακι της, παρεπιμτοντως εχει κ ματαρες...Προσκύνημα
Εσυ πολυ καλος με ελεγε και θελω να ξαναρθεις!ΈρωταςΈρωτας

Με Μαγεψε στο σαλονι...την Μαγεψα μεσα εγω!Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 20, 2017
Όνομα κοπέλας
Τίνα
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.318
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, gagnian, kassler και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Σεπτεμβρίου, 2017
Μπουξο εισαι αρκετα παλιος στο αθλημα για να πιστευεις τις μπουρδες που λενε οι πουτανες
21 Σεπτεμβρίου, 2017
Καλα συμφωνω σε αυτο! Αλλα δεν μου ειπε κατι η κοπελα για να πιστεψω...απλως με προετρεψε για να ξαναπαω. Περασε καλα το μωρο!Κουλ
22 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και ξαναλεω εισαι αρκετα παλιος στο αθλημα για να πιστευεις τις μπουρδες που λενε οι πουτανες το περασε καλα σχετικο ειναι
23 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ Ρε νομιζω τρολλαει ο μαλακας.. αν δεν τρολλαρει... κριμα ο προεδρος..χαζεψεΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
23 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

γαμησετα
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5