Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 15 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χρόνια τώρα στο χώρο, είχα την εντύπωση ότι όλες οι ρωσίδες το έχουν, λίγο πολύ, από υπηρεσίες, όταν θέλουν τουλάχιστον.. Γιατί είναι, όπως νομίζουμε, έτοιμες για όλα , αρκεί να πάρουν τα φράγκα. Για να τω πω πιο χυδαία, μεγάλες καριόλες οι ρωσίδες, έλεγα πάντα. Μέχρι που γνώρισα τη Lika... Και κατάλαβα ότι όλα αυτά είναι σχετικά. Γιατί πρόκειται για μία πολύ εντυπωσιακή γυναικάρα, με την κωλάρα της την απίστευτη, το πολύ ωραίο κορμί της, τη λεία της κοιλιά, το στήθος της το εντελώς φυσικό και γι' αυτό λίγο πεσμένο, ποδάρες, πρόσωπο καθαρό και σλάβικο, με πειραγμένα χείλη που δεν ενοχλούν όμως... Η προδιάθεσή μου, λοιπόν, όταν άνοιξα την πόρτα ήταν ότι θα περάσω πολύ όμορφα , με μία ρωσιδάρα..Και όμως... Η μικρή, λέμε τώρα γιατί την κάνω πάνω από 25, είναι το κλασικό αματούρι...Δεν το έχει το άθλημα και δεν νομίζω ότι προσποιείται. Ανησυχεί πραγματικά για πράγματα που άλλες τα έχουν λυμένα, είναι πολύ καθαρή, πολύ καλό αυτό, μέχρι παρεξηγήσεως όμως και γενικότερα δεν φαίνεται και δεν είναι πιστεύω καθόλου επαγγελματίας. Είναι μία ωραία γκόμενα , με φάτσα και κορμάρα που σε προδιαθέτει για πολλά, αλλά θέλει ξεκλείδωμα και δουλειά...Εντελώς gfe και αυτό με πολύ προσπάθεια. Επικοινωνία βασική στα αγγλικά, αλλά το προσπαθεί..Γιατί δεν είναι αδιάφορη, δεν είναι κομοδίνο, δεν βαριέται, απλά , όσο και να φαίνεται απίστευτο, είναι ένα άσχετο με το χώρο κορίτσι που ψάχνεται...Με τα καλά του και τα κακά του....Συμπέρασμα: Αν δεν σε πειράζει να πηδάς μία μουνάρα που συμπεριφέρεται σαν άβγαλτο κοριτσάκι τότε βουρ.. Αλλιώς μπορεί και να σε πιάσουν τα υπαρξιακά σου, πηδάω πουτάνα ή μία φίλη, κι εγώ στην ηλικία μου δεν το μπορώ πια... Αυτά, και ελπίζω να μην σας μπέρδεψα περισσότερο, γιατί δυστυχώς μιλάω για μπερδεμένη περίπτωση... Να περνάτε όμορφα!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 19, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
2.188
Πόντοι:
7.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 6Y44, Andy Dufresne, black panther και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού