Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 43 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από αποχή 3 μηνών λόγω δουλειάς είπα να πάω για μια κατάθεση στον μύλο. Στο πρώτο που μπήκα είδα την Μίρα και αποφάσισα ότι πρέπει να δοκιμάσω και εγώ την εντυπωσιακή ομολογουμένως κοπέλα. Πρώτη φορά στη Μίρα λοιπόν αφού είχα διαβάσει τους συναγωνιστές. Στο επονομαζόμενο wet dreams ίδρυμα μετά τις 10 το πρωί με το απλό των 30 ευρώ. Όπως μου εξήγησε η τσατσά με 70 ευρώ παίρνεις δύο εκτονώσεις στο τζακούζι για ένα μισάωρο εκ των οποίων η δεύτερη χωρίς καπότα η πίπα "για να καυλώσεις πιο εύκολα" μου είπε. Είχε ήδη έναν πελάτη μέσα με αυτό το πρόγραμμα και πήγε τον παρακάλεσε να πάρει πρώτα εμένα για να μην περιμένω μισή ώρα. Δουλεύει εφεξής μία εβδομάδα πρωί και μία βραδινή εναλλάξ, μου ανέφερε η Μίρα.
Προκαταρκτικά καλά με τα χέρια μου να χουφτώνουν παντού, καλή πίπα και δυνατό πισωκολλητό όπου επήλθε και το τέλος. Μοναδικό αρνητικό το μικρό αλλά στητό στήθος της. Δεν προτείνεται για βυζολάγνους.
Πιστεύω με 70 ευρώ θα περάσει κάποιος καλά και την κατατάσσω στην καλύτερη value for money αυτή την στιγμή στον Μύλο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 19, 2017
Όνομα κοπέλας
Μίρα
Geokoro
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.810
Πόντοι:
1.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 al pacino, Blastbeat208, topscorer και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού