Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωτη κριτικη στο σαιτ.συναντηση με τη μαρια σημερα το μεσημερακι στο hotel bill,συνενοηση ευκολα με ενα τηλεφωνημα κανονιστηκε το ραντεβου.Οσο περιμενα να ερθει η κοπελα στο δωματιο που τις ειπα μου περασαν καποιες σκεψεις απο το μυαλο σχετικα με πως θα ειναι εμφανισιακα γιατι την πατησα με αγγελια που ειχα βρει στο νετ παλιοτερα η οποια καμια σχεση δεν ειχε με τις φωτογραφιες που ειχε στην αγγελια το ειπα και στην μσρια οταν ηρθε αυτο.λιγη αναμονη και τσουπ χτυπαει ξ πορτα ανοιγω και ευτηχως εμεινα πολυ ικανοποιημενος απ αυτο που αντικρισα.μπαινει το μαρακι στο μπανιο (εγω εκανα μπανακι οσο περιμενα να ερθει).βγαινει και με αρχισει σε μια υπεροχη πιπα με φτυσιματα,χτυπηματα στη γλωσσιτσα της και πολυ σαλιο κρατησε αρκετη ωρα μεχρι που με ρωτησε αν ημουν ετοιμος να τον βαλω στο μουνακι της,ανεβηκε πανω και ακολουθησε καβαλημα οταν καταλαβα οτι κουραστηκε τις ειπα μα γυρισει στα 4 (αγαπημεμη σταση τοσο δικη μου τοσο κσι της μαριας αποτι μου ειπε)στα 4 η θεα ηταν πολυ ωραια και ετσι δε κρατηθηκα πολυ εβγαλα την καποτα και τξς τα εδωσα στο στομα αφου αδειασα η κοπελα πηγε στο μπανιο και τα εφτυσε,ακολουθησε μπανακι εκατερωθεν και κουβεντουλα για διαφορα θεματα μεχρι που με δικη της πρωτοβουλια αρχισε πιπα το ιδιο καλη οπως η πρωτη αφου ο μικρος ανταποκριθηκε στηθηκε στα 4 κατι που μου ζητησε η και ιδια ακουλοθησε δυνατο σφυροκοπημα και καπωε ετσι μας βρηκε το τελος.κλεινοντας η μαρια ειναι μια ωραια κοπελα γλυκια θα ελεγα που προσωπικα με αφησε απολυτα ικανοποιημενο και θα την ξανασυναντησω ωποσδηποτε στο μελλον

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
149
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 muffer35, doc_lin, iuakoya και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού