Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κοντούλα πιτσιρικα, περίπου 1,45, "ζυμαρακι" σωμα με πιασίματακι, καταλευκη επιδερμίδα, μαύρα μαλλιά ισια σε "κουπ" εξυπνοπονηρο μουτρακι.
Ουτε που πρόλαβα να τη δω καλα καλα και έμπαινε απο δωμάτιο σε δωμάτιο να αρμεγει πουτσες απο καθε μελος των 12 φυλων του Ισραήλ.
Ειναι ομως στα γούστα μου εμφανισιακά και μπηκα.
Φόραγε κορμάκι σαν ολόσωμο μαγιο με μερικά κομμάτια see through και με το που μπήκε αρχισε να το βγάζει. Προσπάθησα να πιάσω κουβέντα. Δύσκολα. Ξέρει ελάχιστα ελληνικά και ελλαχιστα αγγλικά. Ειναι ρωσοφωνη και τις βγάζεις λεξεις με το στανιο. Με τα λιγα ρωσικα που ξερω εσπασα τον παγο και ειδα το γλυκο χαμόγελο της. Ειναι ντροπαλή και δε με κοιτάει στα ματια. Παει να μου βάλει προφυλακτικό σε πεσμενο πουτσο και της εξηγώ οτι δε παιζει ετσι, αναρωτιέμαι αν δεν ήξερα ρωσικα πως θα γινόταν η συννενόηση. Της αντιπρότεινω 69 και δέχεται. Κανω καλο φλειφομουνι και γλειδοκωλι. Είναι πεντακαθαρη. Πιπα απλα οκ με καποτα που σκουπισε με μαντιλακι απο πανω. Αλλα το 69 κραταει λιγο γιατι η κοπελα ειναι δασκαλεμενη απο το μαγαζι για 7λεπτο μαξιμουμ. Μου κανει νόημα να σηκωθω και να μπω απο πανω. Μπαινω και ειναι στενη σχετικα. Ο πουτσος τερματίζει. Βλεπω το μουτακι και καυλώνω με τους μορφασμους. Δε κανει φιλιά. Δε της αρεσουν λεει. Ουτε με τις σχεσεις που ειχε λεει παλιότερα. Περίεργο σκέφτηκα.
Χύνω μεσα της και σηκώνεται να φύγει αν και με συμπάθησε, το είδα στο πρόσωπο της οσο με αποχαιρετούσε.
Η σύντομη σχέση μου έλαβε τέλος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 18, 2017
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Υπηρεσίες
howbawdat
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
670
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 John.Greek, fouxter, Ημεδαπος και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Σεπτεμβρίου, 2017
Καλα στεφανα κ μπραβο στη ναταλι τη ρουφοκαβλέτα
01 Οκτωβρίου, 2017
ΞΑΝΑΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΚΑΙ ΌΧΙ Η ΝΆΤΑΛΙ.
26 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σωστοοοος ο παιχτης!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3