Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 13 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση με την Σαμπρινα. Πρώτη φορά μου τυχαίνει να έρχεται κοπέλα λίγα λεπτά νωρίτερα, συνεπέστατη. Το γραφείο άψογο. Μπήκε μέσα στο χώρο μου χαμογελαστή έσπασε τον πάγο κατευθείαν, της είπα τις ιδιοτροπίες μου και τις εφάρμοσε κατά γράμμα. Φορούσε ενα μαύρο σεξυ φόρεμα που τονιζε τις βυζαρες της. Μ έφτιαξε αμέσως. Άψογη επαγγελματίας. Απο εμφάνιση, πρόσωπο οκ, ούτε ουαου ούτε και κάτι το άσχημο, νορμάλ, σώμα: βυζαρες να τι βυζαρες και κωλος μια χαρά για τα γούστα μου. Ελληνικά άπταιστα. Ξεκινησαμε με χαμουρεματακι και πολύ γρήγορα είχαμε ανορθωση, πέρασμα προφυλακτικού με το στομα άψογο, πιπα άψογη καβλωτική με προφυλακτικό (μετά απο δικιά μου επιθυμία ) και ξεκίνημα με ιεραποστολικο, στη συνέχεια αλλάξαμε προφυλακτικό γιατί της φάνηκε μικρό για το μέγεθος μου και γυρισαμε doggy μετα με καβαλησε ανάποδα όπου το έχει και κόντεψε να με τελείωσει με το ζόρι κρατήθηκα και τελειωμα στα τέσσερα με πολλη ένταση και κραυγές κι απ τους δύο. Κουβεντούλα για λιγα λεπτά και αμέσως άρχισε να χαιδευει τον μικρό και τα μπαλάκια με αποτέλεσμα μετά απο 15 μόλις λεπτά να έχουμε ξανά μια καλή στύση απίστευτο για τα δεδομένα τα δικά μου. Πιπα ακομη καλύτερη, με τρέλανε και την τράβηξα απ τα πόδια και την έβαλα από κάτω κάνοντας δυνατό γαμησι . Δεύτερη και τελευταία στάση στα τέσσερα οπου μου είχε γυρίσει το μάτι και άρχισε να φωνάζει κι αυτή δυνατά, δεν ήθελα να χυσω και έκανα μια μικρή στάση και μου φώναξε "μη σταματάς τώρα, μη με κόβεις, και αφού συνέχισα ξεσήκωσε με τις φωνές της ολο το ξενοδοχείο και πιστεύω οτι εχυσε. Μετά απο λίγο ακόμη σφυροκοπημα έχυσα κι εγω. Value for money

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
baby-cool
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
58
Likes:
287
Πόντοι:
366
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alladalla, nik1410, ΦΑΚΙΡΗΣ και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού