Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 128 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πριν φύγω από Θεσσαλονίκη αποφάσισα να κάνω μια τελευταία τσάρκα και να βρω κάτι αξιόλογο να φάω. Μετά από πολύ ώρα ψάξιμο(κουράστηκα) γιατί η βραδινή βάρδια ήταν για ακόμη μία φορά απαράδεκτη, βρήκα την Αλίκη.
Η πρώτη εντύπωση ήταν πολύ καλή στο σαλονάρισμα, η κοπέλα έχει κορμάρα και ματάρες βέβαια ομολογώ πως δεν κάθισα με την πρώτη και συνέχισα την τσάρκα μου γιατί έψαχνα συγκεκριμένες υπηρεσίες, επέστρεψα όμως γιατί μου είχε κολλήσει στο μυαλό το μωρό και ήταν και η καλύτερη επιλογή για τα γούστα μου εκείνη τη στιγμή.

Κάνω ντουζάκι, έρχεται η κοπέλα και μόλις την είδα είπα εδώ είμαστε. Ξεκινάμε τα χαϊδολογήματα,γλωσσόφιλα δεν έδωσε και κατεβαίνει για ακάποτη πίπα η οποία ήταν τρομερή,αισθησιακή με περισσότερη περιποίηση στο βάλανο όπου δε σου έλειπε το deepthroat που δεν έκανε. Αυτό όμως που έκλεψε την παράσταση ήταν η περιποίηση στις μπάλες με ρουφήγματα,φτυσίματα,σε κάποια σημεία τις έπαιρνε και τις δύο μέσα στο στόμα τις με εκπληκτική τεχνική χωρίς να σε πονάει. Το καλύτερο αρχιδογλύψιμο που μου έχουν κάνει ποτέ, βέβαια ήμουν και εγώ περιποιημένος στην περιοχή,μου έκανε και κομπλιμέντα για το τέλειο μέγεθος(μάλλον το αγαπημένο της εννοούσε).

Συνέχεια με sex και πραγματικά εκεί δε χρειάζεται να κάνεις καμία προσπάθεια η κοπέλα σε πηδάει μόνη της δε χρειάζεται να κάνεις τίποτα.
Συνήθως όταν η κοπέλα δίνει το δικό της ρυθμό δεν περνάς καλά, πιστέψτε με είναι εξαίρεση στον κανόνα. Όποια στάση και να τη γυρνούσα αυτή έκανε όλη τη δουλειά. Επίσης η θέα σε όλες τις στάσεις αλλά ιδιαίτερα στο πισωκολλητό ήταν απίστευτη με τις βυζάρες τις, τις πανέμορφες τρυπούλες τις, ακόμα και τατουαζάκια που έχει κάνει δένουν πανέμορφα σε αυτή τη γυναικάρα. Ξέχασα να συμπληρώσω ότι η συνεύρεση συνοδευόταν από καυλιάρικες ματιές και όμορφα καυλόλογα που σε έβαζαν στο παιχνίδι να ανταποκρίνεσαι και εσύ, πράγμα που δε συνηθίζω.
Όταν το τέλος ερχότανε της ζήτησα να μου κάνει αυτό το μοναδικό αρχιδογλύψιμο ενώ τον έπαιζα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλίκη
De marco 156
Μέγας
Εγγραφή:
27 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
1.677
Πόντοι:
4.381
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Blastbeat208, fouxter, sithlord και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού