Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 270 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
γυφτακι με τατου με ψιλοκαλο κωλο. στο σαλονι σου δινει την εντυπωση οτι θα περασεις καλα και μολις μπηκα στο δοματιο καταλαβα τι φολα θα φαω. μπαινει μεσα και μου ριχνει ενα βλεμα απογοητευσης λες και περιμενε το μπραντ πιτ να παει να πληρωσει να τη γαμησει χαχα.πριν στο σαλονι ζαχαρωνε εναν απο μια παρεα γυφτων που ειχαν παει να παρουν ματι Μαλακία ενα ξερο γεια περναει καποτα σε πεσμενη πουτσα δεν αφηνε χουφτομα πουθενα, αλλαγη 2 στασεων και στο πισοκολητο μολις καταλαβε οτι αρχιζω να χυνω πεταχτηκε πανω λεει ενα γεια σου μωρο με γυρισμενη την πλατη και εξαφανιζετε πριν καν να χυσω εντελως Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! ηθελα να πω μετα στην τσατσα να την χερετε αλλα ουτε που φανηκε οταν βγηκα. η μεγαλυτερη φολα μαζι με αλεξια απο φωκαιας. μαλακια που περασα αλα ολες οι αλλες δε βλεπονταν εκηνη τη μερα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαίρη
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
326
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 silverhawk1, analjunkie, dinos34 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Σεπτεμβρίου, 2017
Φιλαράκι η Μαίρη για μένα στην εμφάνιση παίρνει 10!!

Έχει πορνοσταρικό κορμί, είναι μελαχρινή - μελαμψή (γυφτέ οπως το λές αλλά προσωπικά αυτό μαρέσει), έχει καυλωτικό βλέμμα, είναι τουμπανάκι - πληθωρική, έχει βυζάρες, έχει κωλάρα, είναι ψηλή (1.70 κάπου εκεί την κόβω), έχει ποδάρες με λεπτή γραμωμένη γάμπα και παράλληλα μπουτάρες που γραμμώνει ο τετρακέφαλος. Έρωτας

Κάθε φορά όμως που την βλέπω και καυλώνω, σκέφτομαι τις άσχημες κριτικές που έχουν γραφτεί οπως και η δική σου και αλλάζω δρόμο για να μήν κλαίω άλλο 1 20ρικο. Χαμόγελο

Να'σαι καλά γιατί με γλύτωσες απο τους ενδοιασμούς που είχα τον τελευταίο καιρό!! Ματάκι

Μαύρο στην τύπισσα. Θυμός
19 Σεπτεμβρίου, 2017
για μενα φιλε 10 στην εμφανιση παιρνει μονο μια κοπελα που ειχα παρει πριν καμια δεκαρια χρονια απο φωκαιας.ψηλη βραζιλιανα αλλα μιλαγε πολυ καλα ελληνικα με πολυ ομορφο προσοπο, τεραστιο κωλο κ βυζια απιστευτη κοπελα δεν θυμαμαι ονομα εχω ρωτησει στο σαιτ αν την εχει δει κανεισ σε κανα δελο αλλα τιποτα. τωρα για αυτη που λεω στην κριτικη η μαλακια ειναι δικια μου γιατι πηγα για αλλη που λεω να την κανω στανταρακι αλα ελυπε και μπηκα σε αυτην χωρις να εχω κατσει να διαβασω εδω κριτικες. τελευταιο 20ρικο που πεταω
19 Σεπτεμβρίου, 2017
Χύστη, από την περιγραφή σου υποθέτω -ευλόγως- ότι πρόκειται για την γνωστή υπερ-φόλα, την Μαρία την Πόντια. Θυμός Για να σε παρηγορήσω, θα σου πω ότι κι εγώ έχω φάει φόλα από την συγκεκριμένη, διότι δεν ήξερα, και δεν ρώτησα κι όλας... ( τραγικό σφάλμα! Μαλακία ) Ωστόσο, εδώ έχουν γραφεί κριτικές ( διάβασε και την δική μου να κατουρηθείς από τα γέλια... :tooth: ), οπότε εδώ φταις εσύ που πέρασες μέσα: Από την στιγμή που δεν είδες τίποτε άξιο λόγου σε ολόκληρη βάρδια, είμαι της γνώμης καλύτερα να έκανες μεταβολή και να έπαιζες μια χειρογλύκανη Γλώσσα , παρά να φας φόλα φίλε μου... άλλη φορά προσοχή. Καπέλο
19 Σεπτεμβρίου, 2017
Φυσικά και δε λέει για τη Μαρια τη "Πόντια" (που ειναι100% αλβανίδα. Μιλάει για τη μουνάρα Μαίρη τη Ρουμάνα απο Τουλτσεα, που ξεκίνησε απο το υπόγειο απέναντι μαζι με τη Μαγια(Φυλης 86β τωρα) και αργότερα δούλεψε στο Φυλής 80.
Ισως η ομορφότερη κοπέλα της Φύλης, αλλά τυπική. Ναι!
19 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Για να το λες, κάτι θα ξέρεις χύστη. Γράψε λάθος σχετικά με την ταυτοποίηση. Ωστόσο η Μαρία η "Πόντια" ήταν, είναι, και θα είναι από τις μεγαλύτερες φόλες. Εκτιμώ ότι είναι που την ανέφερα, ώστε αν ξανασκάσει μύτη στην πιάτσα να φάει το άκυρο που της πρέπει από όλους.
01 Ιανουαρίου, 2018
Νομίζω είναι η πιο αξιόπιστη Κριτική αυτή. Την πήρα χθες κ μου κάνε ακριβώς τα ίδια.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6