Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 167 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δυο κοπέλες στο σαλόνι, η Άννα και άλλη μια δεν θυμάμαι όνομα, επέλεξα την Άννα. Επρόκειτο για μια πληθωρική Ρωσική φάτσα και κορμοστασιά, ζυμαράκι με την καλή έννοια, ξανθιά με ωραία βυζιά μεγάλα καλοσχηματισμένα και κωλάρα όμορφη, ηλικιακά από 20-25 την έκοψα.
Με βρήκε όρθιο στο δωμάτιο και γυμνό, και η ίδια δεν ομιλεί την Ελληνική και την Αγγλική γλώσσα, μόνο την Ρωσική. Βγάζει τα πράγματα της, τακούνια και σουτιέν με κιλότα και ξεκινάμε χαμούρεμα στο όρθιο, συνέχεια στο κρεβάτι με το ίδιο πάλι για να την φέρω από πάνω μου και να αρχίζω να παίζω με την γλώσσα μου το μουνί της, κάτι που γούσταρε η ίδια, συνέχεια μου πήρε μια πίπα στα πλάγια αρκετά καλή και καυλιάρικη και εγώ να χαϊδεύω το νινί της απαλά με εκείνη να καυλώνει, σε μια φάση πέρασε και από αρχίδια για πολύ λίγο. Πήγε να με καβαλήσει αλλά την έβαλα ιεραποστολικό, της είχα βάλει τα πόδια στους ώμους μου και με τα χέρια χούφτωνα την κωλάρα της, αυτή με κοίταζε παθιάρικα στα μάτια, συνέχεια στα τέσσερα όπου ύστερα από κάποιες εισόδους έχυσα μέσα της, με εμένα να βογκάω σαν μοσχάρι. Σηκωθήκαμε λαχανιασμένοι, ντύθηκε άρον άρον η κοπέλα όση ώρα έπλενα στον νιπτήρα τον πούτσο μου. Με χαιρέτησε και έφυγε.
Πολύ καλή η μικρή και δεχτική χωρίς ίχνος ξεπέτας. Όμορφη και αρκετά δυνατή μέσα. Η υπηρεσία δεν ενόχλησε, το δωμάτιο τυπικό καλό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
sotirakis69
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
517
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ThE, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, fouxter και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού