Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 652052
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ας γραψω λοιπον κι εγω μια κριτικη για το καινουργιο τεμαχιο στον 6ο οροφο που ακουει στον ονομα Λαουρα , πηγα στοχευμενα για Λαουρα καθως ειχα ακουσει απο συναθλητη οτι η Λαουρα ειναι μεγαλη καυλιαρα και μεγαλο ξεκωλο στο κρεβατι , ετσι λοιπον κατηφορισα προς τη Συγγρου απογευματακι μερια να παω να γνωρισω το καινουργιο μωρο .
Μολις μπηκα η ευγενεστατη σεριφισσα μου παρουσιασε τις κοπελες , και μου ειπε αν θελω να περιμενω λιγακι διοτι σε ενα 10λεπτο βγαινει απ το δωματιο και μια καινουργια κοπελα που εχει ονοματι Λαουρα , ετσι λοιπον περιμενα λιγο και οντως μετα απο 10 λεπτακια βγηκε και ηρθε στο σαλονακι και η Λαουρα με ενα γλυκο χαμογελο και γενικα εναν ωραιο αερα εμπειρης 30αρας γυναικας ΈρωταςΈρωτας , ετσι λοιπον αφου την σκαναρα και την ρωτησα 2 πραγματακια για το τι προσφερει εσκασα το 80αρι στην υπηρεσια για το 45λεπτο ματς και με περασε στο δωματιο δινοντας παντοφλες και πετσετα να κανω ντους .

Εκανα το ντουζακι μου λοιπον και αραξα με την πετσετα στο καναπε να περιμενω την Λαουρα , δεν περασαν 5 λεπτα και να σου σκαει μυτη η Λαουριτα .... οσον αφορα την εμφανιση της Λαουρας προκειτε για μια Πολωνεζα καπου 32 με 35 την εκανα , ξανθια , ωραιο πονηρο εκφυλο μουτρακι , ωραιες γατισιες πρασινογκρι ματαρες , ψηλη μαυρισμενη αλογα , με μικρο στηθος , ωραια ψηλα ποδια , και ωραια κωλαρα που ειναι ποιημα ειδικα στα τεσσερα Ναι!Ναι!Ναι! ... ξεκινησαμε με πιπα με εμενα ορθιο να με τσιμπουκωνει με λυσσα μανια και σαλιο , καραμελωμα πολυ καλο με την γλωσσαρα της , μετα παλι τσιμπουκαρα στον καναπε οπου την επιανα απ το σβερκο και της καρφωνα την ψωλαρα μου βαθια στο λαρυγγη της η τυπισσα γουσταρε τρελα και εκανε τρελες πνιχτες βουτιες πανω στο καυλι μου , επερνε ανασες και μετα τσουπ παλι βουτια και δωστου παλι μια απ τα ιδια , επισης ολα τα λεφτα ειναι οταν σε κοιτα με τις γατισιες ματαρες της και ειναι φουλ μπουκωμενη με την πουτσα , εκει απλα σπαρταρας ΜατάκιΜατάκι ... με αυτα και με αυτα δεν αντεξα και πολυ σηκωθηκα ορθιος την εβαλα να με πιπωνει και να μου σπατουλαρει τις μπαλες με την γλωσσαρα της και να με κοιτα στα ματια ... και εκει ηταν και που της γεμισα το στομα με σπερμα τον οποιο και καταπιε και δεν αφησε ουτε σταγονα παρα μερικα που φυγαν ξωφαλτσα , τρομερη εικονα να σε κοιτα μες τα ματια και να της γεμιζεις το στομα με σπερμα Ναι!Ναι!Ναι!

Εκανα το ντουζακι μου , με χαλαρωσε λιγο με τα χερακια της ( θελει λιγη δουλιτσα στα του μασσαζ ) αλλα και παλι στην εικονα που εβλεπα το κορμι της , τις ποδαρες της , και την μαυρισμενη κωλαρα της ημουν ηδη παλι τουρμπο , της μισοκατεβασα το μαυρο στριγκακι την εστησα στα τεσσερα στον καναπε και αρχισα να σπατουλαρω με μπολικο σαλιο την μουναρα και την κωλοτρυπιδαρα της , αν και φαινεται ολιγον τι δουλεμενο το κωλι της καποια στιγμη εβαλα και 2 και 3 δαχτυλα ΓλώσσαΓλώσσα αλλα μου το ξεκοψε απ την αρχη οτι μαζι μου κωλο δεν κανει σε καμοια περιπτωση με την ψωλη που κουβαλαω , μεχρι οτι θα βαλω μονο την μιση μεσα της υποσχεθηκα αλλα ηταν ανενδοτη η κυρια , λογικα σε αλλους παιζει και να την δωσει σε εμενα παντως με τιποτα , anyway μετα και το σπατουλαρισμα με αρχισε παλι στις πνιχτες τσιμπουκοδρομιες βαλαμε καποτουλι και ξεκινησαμε το γαμησι οπου κι εκει εδωσε ρεσιταλ Ναι!Ναι! , αν και ηταν 8 η ωρα και θα επρεπε να ειχε καπως ανοιξει απ τις πολλες ψωλες που λογικα θα ειχε φαει ολη μερα ... μπορω να σας βεβαιωσω οτι ηταν αρκετα σφιχτη και στενη , γαμηθηκαμε σε αρκετες στασεις μπορω να πω , η καλυτερη που την γαζωνα ηταν στα τεσσερα πανω στο κρεβατι και στα τεσσερα κατω στο πατωμα που την ειχα βαλει να κοιτα στο καθρεφτη ωστε να βλεπω της εκφρασεις καυλας που περνει οταν την καρφωνω με δυναμη , πολυ εκφυλη η τυπισσα πραγματικα αν και δεν εχει ξαναδουλεψει οπως μου ειπε σε τετοια φαση ποτε ξανα ξερει να γαμιετε και το ζει η τυπισσα και μπραβο της .... με αυτα και με αυτα η καυλα ειχε χτυπησει κοκκινο η μουναρα της εκαιγε και εσταζε απο καυλα , σηκωνομαι παλι ορθιος την βαζω γονατιστη να ξεκινησει την λυσσαλεα τσιμπουκα της και να με κοιτα στα ματια ... της λεω να βγαλει εξω την γλωσσαρα της ... κι εκει παλι αρχισα να γεμιζω το στομα της με το καυτο μου σπερμα και η Λαουρα να με κοιτα και να χαμογελα με το σπερμα στο στομα οπου με ενα γκλουπ τα καταπιε ολα μονομιας Ναι!Ναι!Ναι! απιστευτη εικονα ακομα και τωρα τα γραφω και καυλωνω ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα

Ανακεφαλαιωνω λοιπον λεγοντας οτι η Λαουρα απεδειξε οτι ειναι μια γνησια Πολωνη στο δωματιο , που εκτος απο σεξυ και εκφυλη παρουσια ειναι και μια πολυ καλη και τιμια παρτενερ στο σεξ με καλες επιδοσεις και αρκετη ορεξη , ετσι και την προτιμησεις και της φερθεις σωστα στο δωματιο θα λαβεις πολυ καυλα απ το σεξυ αυτο θηλυκο , με αυτες τις επιδοσεις την εκοψα οτι ηρθε για να μεινει η Λαουριτα μας ΜατάκιΜατάκι αυτα τα ολιγα λοιπον για το μωρο , απ τον Chico το περασε μια χαρα το τεστ και με αριστα !!! Και ελπιζω να παραμεινει καλη και να μην καβαλησει κανα καλαμι με την παροδο του χρονου , σιγουρα καποια στιγμη θα την ξανατεσταρω να δω παλι πως ειναι και ελπιζω να μου δωσει και το κωλαρακι της που τοσο πολυ λαχταρισα , καλα βολια σε ολους τους συναθλητες καλο φθινοπωρο ακολουθει κριτικη και για το αλλο τεστ με την Leanna την Sweet ΓλώσσαΓλώσσαΚουλΚουλΚουλ
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 16, 2017
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
chicharito
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
3.328
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 envyme79, koutavoulias, DmtrsxXx και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε ποιό όροφο φίλε ? 3ο ή 6ο ?
19 Σεπτεμβρίου, 2017
Τύπε chicharito επική περιγραφή.
Χάρη σε σένα πήγα ζουμπιτος για τη Λαουρα.
Το ξεκωλιδι ειναι οπως τα περιγράφεις!!
Κρίμα που είχα μόνο μισή ωρα λόγω υποχρεώσεων!
Θα τιμηθεί σίγουρα ξανα!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2