Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 75 10
Sex Studio 90539
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
καταρχήν να πω πως το 10 στην τσατσα το βαζω ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ. σε αντιθεση με το απέναντι σπιτι της εφης οπου ηταν μια κοντη, χοντρη, ινδιανα, ρωσοποντια, μελαχροινη, τσατσα, η οποια σου την λεει αν δεν περνας και επειδή με την συγκεκριμενη τσατσα εχω περασει σε πανω από 10 συνευρέσεις και αυτή θυμαται τις άλλες 500 φορες που ειδα και εφυγα μου σπασε τα αρχιδια, θα περναγα σε αυτην γιατι ειχε μια ψηλη νταρντανα ρωσιδα όπως γουστάρω αλλα με χαλασε η τσατσα οποτε καταθεσα απέναντι ΓαμήσουΓαμήσουΓαμήσου.
παμε παρακατω, τα μαγαζια αυτην την εποχη βαζουν αιρκοντίσιον και επειδή δεν είναι και τοσο ζεστος ο καιρος πουντιάζουμε, στο εν λογο κατάστημα που περασα τα αιρκοντίσιον ηταν κλειστα και η μυρωδια και η διακοσμηση μου θυμισε τον παλιο πατροπαραδοτο βαρδαρη Γερο-μύστης, ξυπνησαν μεσα μου εποχες 1995 που αρχισα την καριερα μου στο μπάσκετ με καρφώματα και νικες Μεγάλο χαμόγελο .
και παμε στο ζουμι η κοπελα μονη της λοιπον μελαχροινη με κραγιον μεγαλοκοπελα σιγουρα πανω από 40, βαλκανικης καταγωγης, δεν ρωτησα από που συγκεκριμένα παντως δεν είναι τσιγγανα, είναι με ανοικτοχρωμο δερμα. το δερμα της λοιπον στην αφη είναι καλυτερο πιο σφικτο και πιο απαλο από ότι υπολογιζεις βλέποντας την διοτι δεν εχει σωμα γυμνασμενο παρα πλαδαρο σε αναλογιες αλλα στην πραγματικοτητα σφηκτο όταν αρχισεις να πιανεις, ισως να οφείλεται σε ένα δυο παραπανω κιλα που τεντωνουν το δερμα, για χούφτωμα λοιπον ενδεικνηται. για πιπινολατρεις ή σεξοβομβολατρεις δεν ενδείκνυται. η πιπα της καλη ευγενικη όχι τοσο δυναμικη οσο άλλες που στο σφηγγουν σκληρα, ικανοποιητικη θα ελεγα. η γυναικα ισως επειδή δεν είναι και 10αρι εμφανισιακά σε κανει να αισθανθείς ανετα και να κανεις παιχνιδι χωρις πατατρακ. η κλασσικη πουτανα που ξερει την δουλεια της χωρις να βαλει και φωτιες. παιχνιδι εγινε με προκαταρτικα στο στηθος της αρχικα φιλακια γλυψιμο, ακολουθησε πιπα με δωρο και στην συνεχεια την κοπανησα στα 4 Κατσικογάμης οπου διαπιστωσα με την αφη αυτά που εγραφα για νεαρη επιδερμιδα σε ωριμη μανδαμ. και για αυτην δεν βαζω το χερι στην φωτια ότι δεν την εχω ξαναπαρει πριν χρονια ισως στο μαγαζι "αφροδιτη" διπλα στον μυλο. να μην ξεχασω ότι και κατά την πιπα και κατά το πισωκολλητο μαλλον καταλαβε ότι είμαι δημοσιος υπάλληλος οποτε μη βοηθησε με ξησιμο των ορχεων με τα περιποιημένα της νυχια. πρεπει να εχει και ένα μικρο τατου στην γαμπα . την ευχαριστησα Καπέλο και εφυγα κυριος χωρις ασπασμο κωλομαγουλου αυτη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σουζάνα
ΔΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, iuakoya, blizardeye και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού