Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 652837
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δεύτερη προσπάθεια για Τζέσσικα ή Λέιλα σε μια βδομάδα, δεύτερη αποτυχία Κεφάλι σε τοίχο!... όμως το αποτέλεσμα με αποζημείωσε!!! Στο σαλονάρισμα το πορνοένστικτο χτύπησε στην Αγάπη. Μια αρκετά όμορφη κοπέλα, με πονηρό βλέμμα που σε προσκαλεί, χαμογελαστή και με ένα λίγο γεματούτσικο αλλά συμμετρικό και πολύ ερωτικο/καυλιάρικο σώμα. Αν και συνήθως είμαι πιο πολύ του αδύνατου και πετιτ, ή Αγάπη μου έβγαλε εναν εντονο ερωτισμό και μια καύλα!!! Κατάθεση αντίτιμου, ποτάκι και στο δωμάτιο με την Αγάπη. Πολύ καλή και δεκτική στα προκαταρκτικά η αγάπη πέρασε σχετικά γρήγορα σε μια πίπα απολαυστική, με πολύ περιποίηση όλης της γύρω περιοχής με γλυψίματα και ρουφήγματα στα μπαλάκια σαν να μην υπάρχει αύριο !!! Αφού με έκανε πύραυλο ανέλαβα εγώ καθήκοντα με περιποίηση και στις δύο τρύπες !!! Πέρασμα προφυλακτικού και έντονο γ...μησι σε ιεραποστολικό όπου χύσαμε έντονα και οι δύο ... μια στάση, αλλά με την Αγάπη έχει βγεί μια χημεία που έκανε όλη την επαφή πολύ έντονη. Στη συνέχεια μασαζάκι το οποίο μου είπε ότι κάνει καλά και αποφάσισα να το δοκιμάσω. Διάλεξα το δυνατό και ξάπλωσα μπρούμητα, πέρασμα με μπόλικο λάδι και το κορίτσι με καβάλησε γυμνό όπως ήταν. Καθισμένη πάνω μου ξεκίνησε ενα μασαζ σαν body 2 body με το μ..νάκι της και το κωλαράκι της απο τον κώλο μου μέχρι τη μέση ψηλά ...μετά ξεκινήσαν οι πιέσεις με τα χέρια, αγκώνες, γόνατα, πόδια ... πανικός, τα είδα όλα Μεγάλο χαμόγελο ... στη συνέχεια χέρια, πόδια, πατούσες και ανέβασμα προς τα πάνω. Οταν ανέβηκε στους ώμους και έφτανα, άρχισα να χαιδεύω τα πόδια της και το κωλαράκι της και όταν έβαλα το χέρι μου ανάμεσα στα πόδια της είδα ότι είχε γίνει μούσκεμα. Αφού μου ζήτησε να γυρίσω ανάσκελα ξεκίνησε μια αργή και βασανιστική πίπα με περάσματα απο τ αρχιδάκια και το αγαπημένο ρούφηγμα ... την έφερα σε 69 πάνω στο μασαζοκρέβατο και ξεκίνησα κι εγώ την περιποίηση και στις δυο τρύπες, στο μεταξύ η πίπα είχε γίνει γρήγορη και άγρια περνώντας σε πιο PSE κατάσταση...εκεί νοιώθοντας ότι δε θα αργήσω να τελειώσω σκέφτηκα το κωλαράκι της που ήθελα να πάρω σα τρελός αλλά τελικά αφέθηκα και το άφησα για την επόμενη φορα, με περισσότερο χρόνο !!! Ετσι ήρθε το τέλος, το οποίο δε ξέρω αν το περίμενε κιόλας, γιατί μόλις τέλειωσα μου λέει με παράπονο "γιατί?" και με ενα πονηρό χαμόγελο "μου χρωστάς !!!". Αυτή ήταν η δικιά μου εμπειρία με την Αγάπη, η οποία σίγουρα αξίζει και τιμάει τα λεφτά που παίρνει, και με την οποία θα ξαναβρεθώ πολύ σύντομα...άλλωστε Αγάπη σου χρωστάω και πρέπει να ξεπληρώσω Ματάκι
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 12, 2017
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Αγάπη
black panther
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
799
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, muffer35, fouxter και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού