Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 652965
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ημερομηνία συν πλην δυο μέρες...καταδρομική επίσκεψη για Τζέσσικα ή Λείλα αλλά η μια είχε ρεπό ή άλλη μολις είχε μπεί με συναγωνιστή ... πριν φύγω είπα να ρίξω μια ματιά και στον 6ο που είχα δει τη Λίζα σε προηγούμενο πέρασμα και μου είχε κινήσει το ενδιαφέρον... Οντως το Λιζάκι ήταν διαθέσιμο. Εκανε την εμφάνισή του στο σαλόνι και είδα ενα λεπτό, ultra petit κορίτσι, με συμπαθιτικό πρόσωπο, χαμόγελο και όμορφο σωματάκι... το πορνοένστικτο έδειξε πράσινο και μια και μου αρέσουν τα πετίτ αποφάσισα να περάσω!!! Κατάθεση του αντίτιμου, ποτάκι και συνοδεία στο δωμάτιο με το Λιζάκι. Το κορίτσι είναι ευγενικό, επικοινωνιακό, χαμογελαστό και όπως αποδείχτηκε πολύ συμμετοχικό!!! Μόλις εχω τελειώσει το ντουζάκι κι ερχεται μοσχομυριστή ...είναι πραγματικά "οικονομική συσκευασία" !!! αλλά με καλό βυζάκι και κωλαράκι !!! Το δέρμα έχει καλή αίσθηση αλλά είναι λίγο χαλαρό, όχι όμως σε ενοχλητικό σημείο...λίγο social, χαμογελάκια και χαμουρεματάκι στα όρθια όπως μου αρέσει. Εκεί, με μεγάλη μου χαρά είδα ότι το κορίτσι οχι μόνο ανταποκρίνεται απόλυτα αλλά μάλλον γουστάρει πολύ τα φιλιά και τη GFE φάση...άνοιγμα του καναπέ και ατελείωτα γλωσσόφιλα σα να ήμουνα με τη γκόμενά μου μετά απο πολύ καιρό απουσίας. Η όλη φάση εξελίχτηκε σε διάφορες στάσεις, καθιστό με πρόσωπο σε μένα, με μένα όρθιο στον αέρα και άλλες στάσεις που ο σωματότυπός της και το βάρος της βοηθάνε πολύ !!! Μετά τη πρώτη κατάθεση λίγο κουβεντούλα, πολύ χαμούρεμα και ατελείωτα φιλιά. Εναρξη δεύτερου γύρου με πιπα για τη τιμή των όπλων. Η πίπα της είναι ιδιαίτερη, καλή, χωρίς DT, αλλά παίζει πολύ κατα μήκος απο τα μπαλάκια μέχρι το κεφαλάκι, με το οποίο σχολείται ιδιαίτερα και με το στόμα και με τα χέρια (μου έφερε λίγο στην ιεροτελεστία της Ζωής για όσους γνωρίζουνΜατάκι), ακολούθησε περιποίηση απο μέρους μου και ενα 69 στο μασαζοκράβατο με εμένα απο πάνω να τη γλύφω σα τρελός και τη Λίζα να περιποιήται τον Περικλή και όλη τη γύρω περιοχή καθώς τα μπαλάκια μου κρεμόντουσαν μεσα στο στόμα της ... με τα υγρά της να με έχουνε πλυμηρίσει ακολούθησε εντονο τελείωμα σε ιεραποστολικό πάνω στο μασαζοκρέβατο !!! Για το μασαζ δε μπορώ να πω κάτι καθώς δε πέρασε ούτε σα σκάψη...όμως για τη συμμετοχή και τη διάθεση της κοπέλας μόνο τα καλύτερα ... ακόμα σκέφτομαι τα γλωσσόφυλλα !!! Για όσους τους αρέσουν τα μικρά πακέτα και οι πιο ήρεμες φάσεις συστήνεται ανεπιφύλακτα !!! Καλά να περνάμε ...
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 28, 2017
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Λίζα
black panther
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
799
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, mutsodringo, fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού