Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μπαινοντας στο εκαστοτε μπουρδελο, βγαινουν δυο κοπελες, ηΝαταλι και μια αλλη χοντρουλα που το ονομα της μου διαφευγει.. Λεω θα περασω με την Ναταλι μιας και την ειχα δει αλλες 2 φορες σε βολτες μου και σκεφτομουν να την γαμησω να δω τι χουρμας ειναι.. Επισης με καβλωνε το δικτυωτό της κορμακι που νομιζω παραπλανει αρκετους συναγωνιστες στην καβλα που προσδιδει.. Στα του κρεββατιου μπαινει , βγαζω μπλουζα (συνηθως με πιπωνουν και της γαμαω στα ορθια στα μπουρδελα).. μου λεει αν θελω να βαλει καποτα η χωρις.. τις λεω να βαλει καποτα μιας και δεν ξερω τι φαση η γυναικα ακομα.. η πιπα καλη και χαλαρη, γνωριζοντας καλα την τεχνη του ρουφηγματος.. Την στηνω στα τεσσερα πανω στο κρεββατι και αρχιζω να την σφιροκοπω αγρια ενω ταυτοχρονα χαιδευω τα βυζακια που κρεμονται και καταχτυπιουνται.. νιωθω οτι σιγα σιγα θα χυσω απο την καβλα και ετσι την γυρναω για ιεραποστολικο τελειωμα μιας και μου αρεσει να βλεπω οταν χυνω την καβλα και τον οργασμο απο την διεισδηση στο προσωπο της γυναικας, οπως και τα βυζια αλλα και το μουνι που γαμαω να ξανοιγετε μπροστα μου.. ειδικα οταν ο κωλος οπως στην περιπτωση της δεν εινια και τιποτα το ιδιαιτερο.. Ετσι αρχιζω εμπροσθιο σφυροκοπημα με τα σκουξιματα της και την καβλα της να μεγαλωνει προσφονοντας μου ενδιαμεσα απο τα επιφωνηματα της "σκισε με".. Ξερω αρκετες το κανουν φεικ για να σε καβλωσουν ωστεε να τελειωσεις, γενικα η πιο γρηγορα.. Αλλα στην περιπτωση της η καβλα της 50χρονης οτι την εσκιζε ενας 27χρονος νεαρος ηταν πασιφανεστατη.. ωστε οταν μεσα στο καταχτυπι την ρωταω λογω των επιφωνηματων της αν της αρεσει.. Απανταει: "ναιιι" δαγκωνοντας τα χειλια της ενωσο ταυτοχρονα με διαπερνα με το βλεμμα της.. Δεν αργω να χυσω μεσα της και απλα δεν κουνιοταν μεχρι να κουνηθω μιας και ηθελε να μεινει ο πουτσος μου οσο το δυνατον περισσσοτερεο γινοτανμεσα στο μουνι της... Τελικα τραβηχτηκα πεταξα καποτα, σκουπιστηκε μιλησαμε λιγο.. πληθηκα και εγω, ντυθηκα και εφυγα ανανεωμενος απο το δωματιακι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
155
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sexdreamer, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, fouxter και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού