Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 185 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ευκολη συννενοηση μεσω μηνυματων με το μαρακι και συνάντηση μετά από λίγες ώρες στο μπιλ.Εφτασε με καθυστερηση 2-3 λεπτων και όταν άνοιξα την πόρτα αντίκρισα μια 30ρα με σφικτό σώμα συλικονατα βυζιά 2.5 με πολύ καλή υφή, και σκυλε προσωπο με τσιμπουκοχειλα αποτέλεσμα σιλικόνης τα οποία δεν της πάνε και τόσο πολύ.
Ευγενικη και ομιλιτικη απ το λεπτο λεπτο καταφερε να σπάσει τον όποιο πάγο υπήρχε.Ξεκινησαμε με καποια συντομα προκαταρκτικα,με γλωσσοφιλα(τα οποια δεν ηταν πολυ βαθια και δεν τα επιδιωκε) και με αισθησιακο γλύψιμο στον λαιμό μου στα αυτιά και στις θηλες μου.
Στο κυρίως πιάτο ήταν καλή σε γενικές γραμμές,άριστη πίπα με ντιπ μέχρι δακρύων γλύψιμο του κορμού και της ευρύτερης περιοχης.Στο σεξ δοκιμάσαμε ντογκι και ιεραποστολικο όπου συμμετείχε με κραυγές καύλας και ηδονής ενω εγω της εδεινα σφαλιαρες στα κωλομερια της,ενω το τελος με βρήκε σε ιεραποστολικη στάση.
Συνοψιζοντας το μαρακι μπορει να μην κανει φουλ προγραμμα,μπορει να μην ειναι φωτια στο κρεβατι αλλα σιγουρα αξιζει καποιος να την παρει για την οσκαρικη πιπα της και για όλο το σύνολο που είναι αρκετά καλό στα 80 ευρώ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mihla
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
7.166
Πόντοι:
30.298
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, muffer35, doc_lin και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού