Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 17 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση με το απωθημένο μου την xxx tv persona μετά απο μια συνεδρια μασάζ για χαλάρωση... Ήρθε με μια μικρή καθυστέρηση αλλά η αναμονή άξιζε. Πολυ όμορφη κοπέλα, μπήκε στο δωμάτιο και άφησε και λίγη απο την ευτυχία που έφερνε μαζι της. Γλυκό πρόσωπο( ο τηλεοπτικός φακός νομίζω την αδικεί), ελαφρύ διακριτικο βάψιμο, βυζακι στητο για πιπίλισμα και αυτό αδικείται απο τις φωτογραφίες του γραφείου, κωλαρακι για τρελα γούστα και πολύ ωραία ποδια και περιποιημένα πατουσακια. Μπήκε για ντουζακι και βγήκε έτοιμη για μάχη.... Η εμπειρία ήταν απόλυτα gfe. Φιλάκια, αγκαλίτσες χαδακια, με μια γλυκιά και ναζιάρα καυλα στο κρεβάτι. Μολις έγινε πέτρα απο καυλα το πήρε με ευχαρίστηση στο στόμα της. Αρκεί μονο να πω οτι έχει ταλέντο στα χείλη και ξέρει να δουλεύει με τη γλωσσσα της. Έναρξη με ιεραποστολικό για να βλεπω το όμορφο προσωπάκι της να καυλωνει. Ποου στενό μουνακι που υγρενεται εύκολα και παίρνει φωτιά. Στην αρχή το πήγαμε μαλακα γιατι έδειχνε να πονάει λίγο αλλα μετά ανεβασαμεστροφες και γούσταρε. Ειναι απο τις λίγες φορές που ένιωσα ειμαι με την κοπέλα μου. Η συμμετοχή της πολυ αληθοφανής. Κάπως έτσι έχυσα μεσα της με το μουνακι της να με έχει κλειδώσει. Κάναμε ντουζακι και πιάσαμε την κουβέντα. Ειναι πολύ καλη και στο σοσιαλ αν και στην αρχή λιγο απόμακρη (ίσως και απο την κούραση). Μολις περασεει λίγη ώρα ομως ανοίγεται και καταλαβαίνεις οτι ειναι πραγματικά μια persona, η οποια παρουσιάζει ιδιαίτερο.ενδιαφέρον. Η σημαία δεν άργησε να σηκωθεί και αφου την.πηρα λιγο ακομα ιεραποστολικα, μου εστεισε την κωλαρα της στα 4 και γούσταρε τρελο σφυροκόπημα με πολυ αληθοφανή συμμετοχή και σε αυτό το γύρο. Η συνάντηση αυτη μου άφησε μια πολυ γλυκιά γεύση και η persona μου χάρισε μια υπέροχη βραδιά Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πρωκτικό
Όχι
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.975
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, Ettore, Sproxe Garsia και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Σεπτεμβρίου, 2017
Ωραιος, παντα τέτοια!!! Το κωλαρακι της τελικα το δινει η μικρη;
16 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ρε παιδια ποια ειναι?την εχοθμε δει πουθενα η βαφτιστικε μονη της tv persona σαν μερικεσ αλλες?
18 Σεπτεμβρίου, 2017
θα μας δωσει τελικα καποιος πληροφορια για το ποια ειναι η tv persona?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3