Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
το σπιτι ολοι το γνωριζουν η μάλλον όλοι οι φαν του είδους. Περίμενα την βίκη οπως και κανα 2 συναγωνιστές. Οταν ήρθε η σειρά μου ακολούθησα την τσα στο δωματιο πολύ καλο μεγαλό κρεβατι και ντουζιέρα για φρεσκαρισμα με σφαγισμενη πετσετα φρεσκάρισμα και αναμονη για το πιπινακι.Μετά από αναμονη 15 λεπτων παρουσιαστηκε χαμογελαστη η βίκυ μια ρωσικη ακομα παρουσία στο χωρο της μπουρδελιαρικης βιζιτας. Η εμφανησή της οπως την περιγραφουν οι περισσότεροι συναγωνιστες ενα κουκλακι 26 - 28 ετών με μαλακι σγουρο μεχρι τον ωμο ομορφο ναζιαρικο πρωσοπακι και παντα χαμογελαστό. Τώρα τα του αγώνα μπορω να πω αφου εβγαλε το στηθοδεσμο φανηκε το μικρο στητο στήθος της με τις μικρές ρογούλες της. Φιλακια στο λαιμό και στο στήθος και εξερευνηση ακα μετα απο σκουπισμα με μωρομαντηλο στην βαλανο με πολυ καλη πίπα και χωρις να βαρηγκωμαει χρήση λίγο χεριού και βαθία εισρωη στο στόμα. Απέφυγα την συμμετοχή μου σε 69 λόγω του οτι στο μουνακί υπήρχε αλοιφούλα για την διησδηση. Αφού ενεργωποιηθηκα σε πολυ καλό βαθμο ανεβηκε απο πανω πολυ καλη σταση με καλη συμμετοχη και ολοκληρωση με την δεύτερη σταση πισωκωλητου οπου μαζί με τα βογγυτακια της επήλθε το μειραιο.Φιλακια στο μαγγουλα χαμογελακια με χαιρετησε αν και τα ελληνικά της ειναι τα τυπικά και υποσχεση για μια επώμενη συναντηση. Τώρα θα ήθελα να τονίσω οτι η βίκη είναι μια καλή περίπτωση για τους φαν των πετίτ και νεανικών πρωτημήσεων και οχι για αυτων που θελουν βαρία κορμια η κατι διαφορετικό. Νομίζω από πλευρας συμμετοχης και υπηρεσιών μπορεί να βρεις καλύτερες σε αλλα μαγαζία χωρίς αυτο να σημαίνει οτι η βίκη δεν εχει φαν. Ελπίζω να βοηθησα με κρητική μουολους τους συναγωνιστεςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βίκυ
ΜΥΡΤΙΛΟΣ
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
3.567
Πόντοι:
746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntountaras, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ, mela33 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού