Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 51 10
Call-Girls 63797
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με το μωρό σε γνωστό hotel στο Μεταξουργείο μετά από εύκολη συνεννόηση με δύο μηνύματα .
Έφτασα στο δωματειο λίγο νωρίτερα και τής έστειλα μνμ μήπως έρθει ποιό γρήγορα πραγμα το οποίο και έγινε .
Ανοίγοντας την πόρτα βλέπω ένα μικροσκοπικό πλασματάκι με συμπαθητικό πρόσωπο και δύο υπέροχα μάτια τόσο από θέμα έκφρασης όσο και χρώματος σίγουρα απ τα ωραιότερα που έχω δει .
μπήκε μέσα χαιρετισμός για να σπάσει ο πάγος , πάει για μπανάκι εδώ μόλις γδυθηκε φάνηκε βέβαια η ατέλεια που εχει στην κοιλιά αρκετά φουσκομενη για το ύψος τής δεν το λες ακριβώς πάχος το λες ποιό πολύ Σαν πρήξιμο , παραταυτα σώνει την κατάσταση το φυσικό στήθος που έχει με υπέροχη υφή και αίσθηση .
Στον αγώνα τώρα ξεκίνησε με ελαφριά φιλία στο στόμα χαιδευοντας μου ταυτόχρονα την πουτσα όπου κατέβηκε και μου σιγά σιγά και μου έκανε μια ωραία πίπα πέρασμα σκουφου την ανεβάζω από πάνω δεν χορταινα να παίζω με τα βυζια της να τα πιπίλαω και να τα ζουλαω πέταγε που και που μερικά πεταχτά φιλάκια έτσι για να βγαίνει ποιό πολύ καυλα και ήρθε η κατάθεση μέσα στην καποτα πήγε για μπανάκι κάτσαμε για κουβεντούλα , δυστυχώς με την συζήτηση δεν το πολύ έχει άλλα παρά ταύτα δεν σταμάτησε λεπτό να με χαϊδεύει και να μου πετάει φιλία όσο καθόμασταν ώστε να προθερμενομαι για το Β γύρο ο οποίος και έπαιξε από την αρχή μόλις ξεκίνησε περίπου στο ίδιο μοτίβο με τον προηγούμενο.
Γενικός θεωρώ το ραντεβού επιτυχημένο εάν εξαιρέσεις κάποιους περιορισμούς που βάζει η ίδια
για αυτό έβαλα και ίσως στο εάν θα την ξανά συναντούσες

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 10, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
54
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nikoskal(1), THV, LanciaRallye037 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού