Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 186 10
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Η Τζέση είναι ένα κακομαθημένο μικρό κορίτσι από την Μολδαβία που ήρθε στην Ελλάδα για να βγάλει κοροϊδίστικα λεφτά. Το ψηλό μοντελέ κορμί της, το γλυκό χαμόγελο, η τσαχπινιά της και το γεγονός ότι είναι νέα στη δουλειά, με έκαναν να δώσω στη τσα2 το μπλε εισιτήριο και να εισέλθω στο δωμάτιο. Η κοπελίτσα ήρθε μετά από 20 λεπτά αφού είχε άλλους 2 συναθλητές να ξεπαστρέψει πριν από μένα.
Ψηλή καστανή με κοντό μαλλί, μοντελέ κορμί με μαύρα εσώρουχα, χαμογελαστή κάθησε στο κρεβάτι και έβγαλε τα παπούτσια της για να ανέβει πάνω μου και να μου τον παίξει χωρίς να βγάλει τα εσώρουχα της. "Αυτό μπορώ να το κάνω και μόνος μου" της λέω "...και πολύ καλύτερα από εσένα". Της έβγαλα με κόπο τα εσώρουχα και την ξάπλωσα δίπλα μου. Έχω την εντύπωση ότι θα προτιμούσε να με τελειώσει χωρίς να χρειαστεί να βγάλει τίποτε..Κεφάλι σε τοίχο! .αυτό το κακό συμβαίνει όταν πέφτουμε όλοι μαζί σε κάθε καινούργια όμορφη νέα που έρχεται στη χώρα μας...όταν έχει η κοπέλα συνεχόμενα δωμάτια θα κοιτάξει να τα πάρει κοροϊδίστικα.
Της ζήτησα να γλύψω το νινί της και αρνήθηκε. Όταν της είπα ότι η υπηρεσια έξω μου είπε για στοματικό και 69, δέχτηκε τελικά να τη γλύψω λίγο...παρότι έδειχνε να της αρέσει (είχε κλείσει τα πόδια και έκανε σπασμούς) με σταμάτησε λέγοντας να μπω μέσα της γιατί πρέπει να φύγει... Θυμός
Έβαλα μόνος μου το προφυλακτικό για να είμαι σίγουρος ότι θα μπει σωστά και της ζήτησα λίγο στοματικό. Πάλι αρχικά αρνήθηκε και μετά το έκανε λίγο με το ζόρι στο κεφαλάκι...δυσαρεστήθηκε όταν της πάτησα το κεφάλι για να τον ρουφήξει όλον...χαχαχαχα. Της ζήτησα πισωκολλητό και πήγε να με κλέψει κλείνοντας στην αρχή τα πόδια και μετά ξαπλώνοντας μπρούμητα τελείως για να αποφύγει τη διείσδυση... "Αφού μόνο ιεραποστολικό θέλεις άντε πάμε από την αρχή" της λέω και την γύρισα ανάσκελα. Συνεχώς έλεγε ότι πρέπει να φύγει... Τελείωσα γρήγορα με 80ντάρα στύση, αφού μέσα σε 10 λεπτά από την ώρα που μπήκε στο δωμάτιο, μου τον είχε σηκώσει και ρίξει 4-5 φορές...Θυμός Καλά να πάθω που έφαγα τη φόλα μου γιατί παρότι είχα διαβάσει την αρνητική κριτική για την κοπέλα από τον συναγωνιστή professorx, εντούτοις μόλις την είδα στο σαλόνι με μάγεψε και επιθύμησα να δοκιμάσω κι εγώ...οι άνθρωποι όμως δεν αλλάζουν τόσο γρήγορα και ορισμένοι δεν αλλάζουν ποτέ!!! Ελπίζω η Τζέση να αλλάξει γρήγορα συμπεριφορά, γιατί οι Έλληνες δεν είναι κορόιδα σαν τους Γάλλους ή τους Γερμανούς και θα αναγκαστεί να μεταναστεύσει πάλι...
Καλή πορνοσυνέχεια φίλοι μου!!!

Υ.Γ. Η αρνητική βαθμολογία στη τσα2 οφείλεται στο ότι κοροϊδεύει τον κόσμο λέγοντας ότι η κοπέλα κάνει στοματικό και 69

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 09, 2017
Όνομα κοπέλας
Τζέση
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.041
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ILIAS1339, statusorama και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού