Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 73 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πορνιάρικο φιλαράκι που ξέρει τα γούστα μου μου είπε να περάσω από αυτό το σπιτάκι και να ρίξω μι ματιά στην Μαριλένα.
Απογευματάκι λοιπόν ανηφορίζω και να'μαι.
Η Μαριλένα είναι γλυκιά καστανόξανθη γενικά τουμπανιάρικο μωρό έχει και καλούς βύζους.
Ήταν ξινησμένη όταν βγήκε στο σαλόνι και ομολογώ πως σκάλωσα για λίγο αλλά τελικά πέρασα στο δωμάτιο.
"Τι κάνεις,πως σε λένε;"και τα σχετικά για ν'αρχίσουμε,έφυγε η ξινίλα της τελικά της έβγαλα και το σουτιέν και όρμησα στο στήθος της.
Δεν έφερε αντίσταση,την βύζαινα για ώρα,με χάιδευε και καυλωτικά χαμηλά ώσπου άρχισε ένα καλό ισπανικό.
Δυο-τρία ισπανικά ζουλήγματα και την κατάλληλη στιγμή έβαλε προφυλακτικό και άρχισε μια μέτρια πίπα.
Πιο πολύ έπαιζε παρά ρούφαγε αλλά τουλάχιστον με άρεσε έτσι όπως κοίταζε.
Επειδή ήμουν και φορτωμένος για να προλάβω την έστησα στα τέσσερα κάθησε σωστά τον έφαγε δίχως μα και μου και της έριξα και κάμποσα χαστούκια στα κωλομάγουλα έτσι αφράτα όπως είναι.
Έκανε καλό παιχνίδι κοιτάζοντας απ'τον καθρέφτη κουνούσε και βιδωτά το κορμί της και έμπαινα πιο βαθιά ώσπου λίγο πριν τα ρίξω τραβήχτηκα έβγαλα το πλαστικό την γύρισα και την άσπρισα στα βυζιά της.
Ανακούφιση,σκούπισμα και γεια σας!
Γενικά δεν είναι κακό το μωρό,το κατέχει το θέμα και το δουλεύει ούτε τσινάει ούτε κοροϊδεύει οπότε αν δείτε ξινίλα στο σαλόνι μη δώσετε βάση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 11, 2017
Όνομα κοπέλας
Μαριλένα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
206
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 professorx, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, fouxter και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού