Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 651694
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με την Μονικα ειχα βρεθεί πρώτη φορά στης Ζάνας(Σ29)οπότε στην πρώτη μου επίσκεψη Συγγρού΄μέ περίμενε ευχάριστη έκπληξη όταν παρουσιάστηκε στο σαλόνι σχεδόν τελευταία οπότε η επιλογή μονόδρομος.
Με οδήγησαν στο ξεχωριστό δωμάτιο και μετά από λιγο έκανε την εμφάνιση της ''φορώντας'' αυτό το χαμόγελο της μελαγχολίας πού μού ειχε κάνει εντύπωση και παλιά.
Με θυμήθηκε παρολο πού ειχε περάσει έναμισυ χρόνος από την προηγουμενη συνάντηση, αφέθηκα αμέσως στα χέρια της το μασαζ της όπως πάντα απολαυστικό με πίεση στα σωστά σημεία.
Κάποια στιγμή αισθάνθηκα την ανάσα της στο αυτί μου και να μού ζητά να γυρίσω.
Δεν ηταν η πρώτη μου φορά μαζί της οπότε ξέροντας ότι είναι πολύ ευαίσθητη στο χάδι στο μουνί της ξεκίνησα να την χαιδεύω.
Με σταμάτησε ευγενικά λέγοντας μου περίμενε και θα δείς ,εβαλε λίγο κρέμα στα χέρια και τότε έγινε το έλα να δείς.
Ξεκίνησε ένα τόσο αισθησιακό μασάζ στον πούτσο και στα αρχίδια-αργότερα μού ανέφερε ότι είναι ταντρικό μασαζ-πού πραγματικά ενοιωσα τά ποδια μου να μουδιάζουν.
Το διέκοπτε μόνο όταν για να δροσίσει τον πούτσο μου με την γλώσσα της η να τον εξαφανίσει μεσα στο στόμα.
Όταν συνήλθα ανταπέδωσα -τι λέω τώρα-με γλείψιμο στα μικρά της στήθια και στο καλοσχηματισμένο μουνάκι της.
Α ναι γαμηθήκαμε κιόλας σε έναν αργό βασανιστικό ρυθμό με τέλειωμα στο στήθος της.
Το τέλος της συνάντησης μας βρήκε να τά λέμε στον καναπέ για αρκετή ώρα.
Ηταν μια εκπληκτική συνάντηση γενικά και όπως κατάλαβα και από την κουβέντα η κοπελιά είναι και ψαγμένο άτομο

Υγιαίνετε,




Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Μέλος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, nick9x

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού