Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα σε όλη την παρέα, διάβασα την κριτική του προηγούμενου συναγωνιστή και είπα να κάνω και γω τον κασκαντέρ μιας που την είχα βάλει στο μάτι. Συνεννόηση με το γραφείο πολύ εύκολη. Με ενημέρωσαν ότι κάνει αναλ υπο προυποθέσεις και ότι η τελική κρίση ανήκει στην κοπέλα. Η κοπέλα άργησε 5 λεπτά και μου ζήτησε 3 φορές συγγνώμη! ψηλή κοπέλα μοντελέ σώμα με τατου, πορνοτάκουνα, στενό φορεματάκι, πορνόχειλα, κωλαράκι για φάγωμα και ένα πολύ γλυκό χαμόγελο. Ο πάγος έσπασε αμέσως, πήγε για ντουζάκι και βγήκε μόνο με τα τακούνια της! Μου έγινε κάγκελο! Της μόστραρα τη μαλαπέρδα μου να την επεξεργαστεί πριν τη ρουφήξει για να δω αν θα φάω κωλαράκι... Η απάντηση ήταν φυσικά αρνητικη αλλά αυτό δε με εξέπληξε. Αρχισε το μπαλαμούτι και χωρις να το καταλάβω τον είχε πάρει στο στόμα της και τον έκανε γλυφιτζούρι με θέα την κωλάρα της. Η σούφρα πολύ αδούλευτη. Ο προηγούμενος συναγωνιστής είχε δίκιο και γι αυτό η κοπέλα δεν το επιδιώκει. Το μουνάκι όμως έργο τέχνης. Την έβαλα πρώτα ιεραποστολικά με τα πόδια στους ώμους μου και προς εκπληξή μου ήταν αρκετά στενό το μουνάκι της. Αφού τον έφαγε έτσι με αρκετά αληθοφανή συμμετοχή την έστησα στα 4 για σκίσιμο της μουνάρα της. Γαντζώθηκα κυριολεκτικά από τον ΄κώλο της και της έκανα το μουνακι καινούργιο μέχρι να χύσω. Πήγαμε για το ντουζάκι μας και λίγο σόσιαλ. Πολύ καλό τυπάκι, με ρώτησε πρώτα για να καπνίσει και μιλάει πολύ καλά ελληνικά. Δεύτερος γύρος με δική της πρωτοβουλία. Την έστησα στα 4 στο κρεβάτι με θέα τον καθρέφτη για να τον πάρει στο στόμα της και γούσταρε... Μαλλιά έπιασα κανονικά και γενικά δε μου είπε κάτι η κοπέλα ούτε ήταν εριστική. Αφού χόρτασα τα πορνοχειλα της πάνω στη μαλαπέρδα μου, την έστησα στον καθρέφτη και την πήρα στα όρθια κολλημένος πάνω στην κωλάρα της. Μολις κατάλαβα ότι έρχεται το τέλος την έστησα στα 4 στην άκρη του κρεβατιού και της έσκισα το μουνί της με τα μουνοχυσια της να τρέχουν. (Κρέμα δεν είδα). Σίγουρα θα την ξαναδω γιατί δεν βρίσκεις εύκολα τέτοιο στυλιάρι που ζει για να τον παίρνει. άλλωστε και η ίδια το λέει ότι φροντίζει να περνάει καλά στα ραντεβού της.... ΚατσικογάμηςΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πρωκτικό
Όχι
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.966
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, Ettore, Sproxe Garsia και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Σεπτεμβρίου, 2017
χαίρομαι φίλε που πέρασες καλά, έπιασε τόπο τελικά το κράξιμο μου! Βέβαια πρέπει να αφαιρέσει το πρωκτικό γιατί δεν πρόκειται ποτέ να κάτσει σε κανένα!
16 Σεπτεμβρίου, 2017
Ωραίος ο παίχτης πέρασε καλά!
Τελικά το κράξιμο κάνει καλό, έτσι για να στρώσουν ορισμένες που έχουν καβαλήσει το καλάμι.....
N
Ntountaras
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2