Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 162 10
Sex Studio 157154
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
καταρχήν και εγω σαν τον προηγουμενο περασα στο κοντινο επι της τσουκαλα (εμπεδοκλεους στον χαρτη), που είναι καινουριο και δεν εχει καταχωρηθεί ακομη. ακριβως αριστερα στο βαθος στην φωτογραφια λοιπον. η κοπελα μεγαλοκοπελα από ουκρανια αλλα ανηκει σαφεστατα στην κιτρινη-μογγολικη φυλη, σχιστα ματια, στρογγυλο προσωπο, μαγουλα , ζυγωματικα, και αυτος ηταν και ο λογος που περασα. ειχα πολύ καιρο να παω με κιτρινη, από εποχης ντιανας καζακστανης που δουλευε ενοιoτε ως ταυλανδη Μαλακία. την ρωτησα αν είναι ταταρη ή κατι τετοιο, μου ειπε όχι είναι μακρια από την κριμαια αλλα μαλλον καποιος μογγολος κατακτητης που περασε από εκει αφησε τα γονιδια του. οποτε είχαμε την ακολουθη μαχη
https://www.youtube.com/watch?v=eAEUrp2V4ss
vs
https://www.youtube.com/watch?v=JBieJ08ByPc&list=RDJBieJ08ByPc&t=268
χαμογελαστη από την αρχη ως το τελος. προκαταρτικα με τρίψιμο πανω μου και φιλια στο κορμο μου και τα αρχιδια. πιπα με διαρκεια και χερι κατά διαστήματα. γελακια σε ότι ελεγα και ιδιαιτερα φιλικη και κοινωνικη. ηλικια 47μισο την εκοψα αλλα μπορει να είναι και 53. εχει το ιδιο δερμα και σκληρους μυς σαν την τζιλφ ρωσσιδα που ειχα σχεση 4 χρονια. παλι ειχα σχεδια για πισωκολητο μιας και εχει καλες αναλογιες αλλα παλι ξεζουμιστηκα τεμπελικα με την γυναικα επι κεφαλης. το μαγαζι καοινουριο καθαρο αλλα δεν ειχε καλογερο μεσα να κρεμασω ρουχα παρα μια καρεκλα σεζλόνγκ. διαθεση λοιπον της κοπελας πολύ καλη αλλα δεν ξερω πως θα αντιδρουσε σε δακτυλάκια και τετοια μιας και στην πιπα ηταν αναμεσα στα ποδια μου και όχι στο πλαϊ για να χουφτωνω. φιλια και πιασιμο και ελαφρυ τσιμπιμα τις ρωγες δεχοταν. το στηθος σκληρο δεν βαζω το χερι στην φωτια αν ηταν φυσικο ή όχι. σε γενικες γραμμες ικανοποιημένος ειδικα για το γεγονός ότι είναι καθαρα μογγολικης φυλης, από ινδες-τσιγγανες και σλαβες βριθει ο τοπος. περασε από αθηνα και από κρητη οποτε οι συνάδελφοι της αθηνας θα την ξερουν. αποχαιρετισα με τον κλασσικο ασπασμο στο κωλομαγουλο και εφυγα κυριος Καπέλο . καλες δουλειες στο νέο μαγαζι και στην καινουρια για την πολη μας κοπελα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 12, 2017
Όνομα κοπέλας
Μισέλ
ΔΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, iuakoya, colonel nathan jessup και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού