Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 9 10
Call-Girls 10701
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Άλλη μια μέρα,μια ακόμη πορνοπεριπέτεια σε κεντρικό ξενοδοχείο της Αριστοτέλους.Αφού το gde έκανε το θαύμα του και με έστησε Μαλακία για Regina κατέληξα στη Lilian.Μια Ρωσίδα γύρω στα 27, όμορφη σχετικά με καλό κορμί.Κλασσική ρωσική ομορφιά.Μουνάκι μικρό,πίσω τρύπα δουλεμένη,βυζιά φτιαγμένα μάλλον σε σφαγεία ή χασάπικο,από τα χειρότερα που έχω δει.Για να μην κουράσω με ανούσιες λεπτομέρειες θα πω ότι το σέρβις ήταν μέτριο χωρίς φαντασία αλλά αποδεκτό για τα 100 για 1 ώρα που ζήτησα και πήρα εύκολα χωρίς αντίρρηση.Cim,δάχτυλα και στις 2 τρύπες,φιλιά με γλώσσα και αρχιδογλύψιμο και πίπα χωρίς χέρια, βαθειά.Παλιά στο χώρο με αρκετά "επαγγελματική" συμπεριφορά και αγγλικά λίγα,ίσα για μικροκουβέντα.Οκ, σπάνια τα βρίσκουμε όλα όπως τα θέλουμε, έτσι είναι η ζωή άλλωστε...life is life.
Υ.γ 1 Μου έλεγε ότι είναι ανεξάρτητη τάχα μου αλλά όταν πήρε το χρήμα πήρε τηλέφωνο για οκ.Μα καλά,για χαζούς μας περνάνε; Χμμμ;
Υ.γ 2 Λέει,εσύ είσαι easy πελάτης Γλώσσα ,άλλοι είναι όλο fuck,fuck... Μεγάλο χαμόγελο Να χαρώ τα καρντάσια
Y.γ 3 Αφιερωμένο σε όλα τα παπούδια του μπου Γερο-μύστης που παρά τις αντίξοες συνθήκες (ρευματισμούς, πίεση,κασέλες,κλπ) παραμένουν πάντοτε στις επάλξεις Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 11, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
sithlord
Τιμημένος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
7.037
Πόντοι:
16.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gauguin, xlm, petergsp και 45 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Σεπτεμβρίου, 2017
Με το GDE το παράξενο θα ήταν να ΜΗΝ σε στήσει ... Κεφάλι σε τοίχο!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1