Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 651319
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Για την Αλέσια έχουν γραφτεί αρκετά σχόλια.Όσοι ασχολούνται με τον χώρο των μασαζ δεν γίνεται να μην την γνωρίζουν...Έκφυλη παρουσία,κοντό μελαχρινό μαλλί,απαλή επιδερμίδα και σώμα με κάποια κιλάκια που είναι κατανεμημένα επάνω της.Πάντα δε περιποιημένη,βαμμένη με απαλό μακιγιάζ και αρωματισμένη...!
Είχα περάσει απ΄το μαγαζί κι άλλες μέρες αλλά ήταν απασχολημένη και ένα διάστημα μέσα στο καλοκαίρι είχε πάει για διακοπές...!Προχθές όμως πέρασα τυχαία απ΄την περιοχή και αφού βρήκα να παρκάρω ανέβηκα στο ίδρυμα...!Με υποδέχτηκε η υπηρεσία και μου παρουσίασε τις κοπέλες.Η Αλέσια ελεύθερη οπότε πέρασα στο δωμάτιο μαζί της....
Ξεκινήσαμε τις περιπτύξεις από το διάδρομο...Σφιχτές αγκαλιές ρουφηχτά φιλιά,γλωσσόφιλα και τριψίματα...Αφαίρεσα τα ρούχα μου και αμέσως έπιασε δουλειά...Άψογο στοματικό με ωραίες κινήσεις της γλώσσας και καραμέλωμα στα @@@κια για ώρα...Το τέλος πλησίαζε με την άψογη τεχνική της στην πίπα και έτσι κατέθεσα στο στοματάκι της...!Αμέσως μπήκα για ντουζάκι ενώ εκείνη βγήκε από το δωμάτιο και πήγε να φρεσκαριστεί...!Ήρθε μετά από λίγο και αφού μιλήσαμε για κάποια λεπτά ξεκίνησε το μασάζ.Πολύ καλή και σε αυτό,το κατέχει καλά και το έχουμε γράψει ξανά.Είναι μαστόρισσα στο είδος,με χαλαρές κινήσεις όπου πρέπει και δυνατά αν ζητήσεις και το αντέχεις φυσικά...!
Κάπου εκεί με τις χαλαρές κινήσεις γύρισα απ΄την άλλη πλευρά για την έναρξη του β' γύρου...!Γλωσσόφιλα αρκετά και τριψίματα και πάλι...Έριξε λάδι στην ευαίσθητη περιοχή και ξεκίνησε τις μαλάξεις και πάλι...Στοματικό ίδιου επιπέδου με την πρώτη κατάθεση με αρκετό ρούφηγμα και πετάρισμα της γλώσσας...Μαλάξεις και στα @@@κια και πέρασμα του προφυλακτικού...Έναρξη στο σεξ!
Πρώτη στάση με την Αλέσια στα τέσσερα στο μασαζοκρέβατο...Καλό στήσιμο και πολύ καλή συμμετοχή.Αλλαγή για λίγο ιεραποστολικό και μεταφορά στο κρεβάτι του δωματίου για επαναφορά σε πισωκολλητό όπου με πιο δυνατούς ρυθμούς κατέθεσα για δεύτερη φορά...!

Ξάπλωσε δίπλα μου και μιλήσαμε για λίγο μίας και είχε απομείνει αρκετός χρόνος.Μιλήσαμε για διάφορα θέματα όπως διακοπές το φθινόπωρο που έρχεται και για το μασάζ που κάνει το οποίο το κάνει καλά...!

Η Αλέσια κινείται σε πολύ καλούς ρυθμούς,για μένα έχει άριστο ρυθμό στο πρόγραμμα της μπορεί αυτόματα να τρελάνει και τον πιο δύσκολο παρτενερ...!
Την προτείνω λοιπόν ανεπιφύλακτα,πως δύσκολα κάποιος θα φύγει δυσαρεστημένος...!
Αυτά για την πρόσφατη επίσκεψή μου στην Αλέσια,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 09, 2017
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Αλέσια
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anthotypos, dourosladers, Kerveras και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού